imgalleryplugin - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Create
ne: सिर्जना गर्नुहोस्

en: Image Gallery for %1
ne: %1 का लागि छवि ग्यालरी

en: Look
ne: हेर्नुहोस्

en: Page Look
ne: पृष्ठ खोजी

en: &Page title:
ne: पृष्ठ शीर्षक:

en: I&mages per row:
ne: छवि प्रति पङ्क्ति:

en: Show image file &name
ne: छवि फाइल नाम देखाउनुहोस्

en: Show image file &size
ne: छवि फाइल साइज देखाउनुहोस्

en: Show image &dimensions
ne: छवि आयामहरू देखाउनुहोस्

en: Fon&t name:
ne: फन्ट नाम:

en: Font si&ze:
ne: फन्ट साइज:

en: &Foreground color:
ne: अग्रभूमि रङ:

en: &Background color:
ne: पृष्ठभूमि रङ:

en: Folders
ne: फोल्डर

en: &Save to HTML file:
ne: एचटीएमएल फाइलमा बचत गर्नुहोस्:

en: &Recurse subfolders
ne: उपफोल्डर पुनरागमन गर्नुहोस्

en: Endless
ne: अनन्त

en: Rec&ursion depth:
ne: पुनरावृत्तिक गहिराइ:

en: Copy or&iginal files
ne: मौलिक फाइलहरू प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Use &comment file
ne: टिप्पणी फाइल प्रयोग गर्नुहोस्

en: Comments &file:
ne: टिप्पणी फाइल:

en: Thumbnails
ne: थम्बनेलहरू

en: Thumbnail size:
ne: थम्बनेल साइज:

en: &Set different color depth:
ne: फरक रङ गहिराइ सेट गर्नुहोस्:

en: &Create Image Gallery...
ne: छवि ग्यालेरी सिर्जना गर्नुहोस्...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
ne: प्लगइन सिर्जना गर्न सकेन, कृपया बग प्रतिवेदन गर्नुहोस् ।

en: Creating an image gallery works only on local folders.
ne: स्थानीय फोल्डरमा मात्र काम गर्ने एउटा छवि ग्यालेरी सिर्जना गर्दै ।

en: Creating thumbnails
ne: थम्बनेल सिर्जना गर्दै

en: <i>Number of images</i>: %1
ne: <i>छविहरूको सङ्ख्या</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
ne: <i>यसमा सिर्जीत</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
ne: <i> उप-फोल्डर</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
ne: यसका लागि थम्बनेल सिर्जना गरियो: 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
ne: %1: 
    का लागि थप्बनेलको सिर्जना
     असफल भयो

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण
