libkonq - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: &Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Create &Folder...
ne: फोल्डर सिर्जना गर्नुहोस्...

en: &Restore
ne: पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्

en: &Empty Trash Bin
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्नुहोस्

en: &Bookmark This Page
ne: यो पृष्ठलाई पृष्ठचिनो लगाउनुहोस्

en: &Bookmark This Location
ne: यो स्थानमा पुस्तकचिनो लगाउनुहोस्

en: &Bookmark This Folder
ne: यो फोल्डरलाई पुस्तकचिनो लगाउनुहोस्

en: &Bookmark This Link
ne: यो लिङ्कलाई पुस्तकचिनो लगाउनुहोस्

en: &Bookmark This File
ne: यो फाइललाई पुस्तकचिनो लगाउनुहोस्

en: Preview In
ne: यसमा पूर्वावलोकन गर्नुहोस्
