autorefresh - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: &Auto Refresh
ne: स्वत: ताजा पार्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Every 15 Seconds
ne: प्रत्येक १५ सेकन्डमा

en: Every 30 Seconds
ne: प्रत्येक ३० सेकेन्डमा

en: Every Minute
ne: प्रत्येक मिनेटमा

en: Every 5 Minutes
ne: प्रत्येक ५ मिनेटमा

en: Every 10 Minutes
ne: प्रत्येक १० मिनेटमा

en: Every 15 Minutes
ne: प्रत्येक १५ मिनेटमा

en: Every 30 Minutes
ne: प्रत्येक ३० मिनेटमा

en: Every 60 Minutes
ne: प्रत्येक ६० मिनेटमा

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
ne: <qt>यो प्लगइनले हालको भाग स्वत: ताजा पार्न सक्दैन ।</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण
