akregator_konqplugin - en to nl translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
nl: Feed aan Akregator toevoegen

en: Add Feed to Akregator
nl: Feed aan Akregator toevoegen

en: Add Feeds to Akregator
nl: Feeds aan Akregator toevoegen

en: Add All Found Feeds to Akregator
nl: Alle gevonden feeds aan Akregator toevoegen

en: Subscribe to site updates (using news feed)
nl: Deze site op updates volgen (gebruikmakend van news feed)

en: Imported Feeds
nl: Geïmporteerde feeds

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
nl: Contact maken met Akregator via D-Bus lukt niet

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
nl: D-Bus oproep is mislukt
