autorefresh - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
nl: &Automatisch herladen

en: None
nl: Geen

en: Every 15 Seconds
nl: Elke 15 seconden

en: Every 30 Seconds
nl: Elke 30 seconden

en: Every Minute
nl: Elke minuut

en: Every 5 Minutes
nl: Elke 5 minuten

en: Every 10 Minutes
nl: Elke 10 minuten

en: Every 15 Minutes
nl: Elke 15 minuten

en: Every 30 Minutes
nl: Elke 30 minuten

en: Every 60 Minutes
nl: Elke 60 minuten

en: Every 2 Hours
nl: Elke 2 uur

en: Every 6 Hours
nl: Elke 6 uur

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
nl: Bron kan niet worden herladen

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
nl: <qt>Deze plugin kan het huidige deel niet automatisch herladen.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen
