babelfish - en to nl translation catalogue (36 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nl: Extra werkbalk

en: Translate Web Page
nl: Webpagina vertalen

en: Translate Web &Page
nl: Web&pagina vertalen

en: &English To
nl: Van &Engels naar

en: &French To
nl: Van &Frans naar

en: &German To
nl: Van &Duits naar

en: &Greek To
nl: Van &Grieks naar

en: &Spanish To
nl: Van &Spaans naar

en: &Portuguese To
nl: Van &Portugees naar

en: &Italian To
nl: Van &Italiaans naar

en: &Dutch To
nl: Van &Nederlands naar

en: &Russian To
nl: Van &Russisch naar

en: &Chinese (Simplified)
nl: &Chinees (Vereenvoudigd)

en: Chinese (&Traditional)
nl: Chinees (&Traditioneel)

en: &Dutch
nl: &Nederlands

en: &French
nl: &Frans

en: &German
nl: D&uits

en: &Greek
nl: &Grieks

en: &Italian
nl: &Italiaans

en: &Japanese
nl: &Japans

en: &Korean
nl: &Koreaans

en: &Norwegian
nl: &Noors

en: &Portuguese
nl: &Portugees

en: &Russian
nl: &Russisch

en: &Spanish
nl: &Spaans

en: &Arabic
nl: &Arabisch

en: &English
nl: &Engels

en: &Chinese (Simplified) to English
nl: Van &Chinees (Vereenvoudigd) naar Engels

en: Chinese (&Traditional) to English
nl: Van Chinees (&Traditioneel) naar Engels

en: &Japanese to English
nl: van &Japans naar Engels

en: &Korean to English
nl: van &Koreaans naar Engels

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
nl: Ongeldig URL-adres

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
nl: Het URL-adres dat u opgaf is niet geldig. Corrigeer dit en probeer het nogmaals.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
nl: U bekijkt deze pagina over een beveiligde verbinding.<nl/><nl/>De URL van de pagina zal naar de online vertalingenservice iets verzenden,<nl/>die de onbeveiligde versie van de pagina kan ophalen.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
nl: Beveiligingswaarschuwing
