imgalleryplugin - en to nl translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
nl: Afbeeldingengalerij maken

en: Create
nl: Aanmaken

en: Image Gallery for %1
nl: Galerij van afbeeldingen voor %1

en: Look
nl: Uiterlijk

en: Page Look
nl: Uiterlijk

en: &Page title:
nl: &Paginatitel:

en: I&mages per row:
nl: Afbeeld&ingen per rij:

en: Show image file &name
nl: Besta&ndsnaam van afbeelding tonen

en: Show image file &size
nl: Bestand&sgrootte van afbeelding tonen

en: Show image &dimensions
nl: Afmetingen van afbeel&ding tonen

en: Fon&t name:
nl: Naam van le&ttertype:

en: Font si&ze:
nl: Teken&grootte:

en: &Foreground color:
nl: &Voorgrondkleur:

en: &Background color:
nl: &Achtergrondkleur:

en: Folders
nl: Mappen

en: &Save to HTML file:
nl: Op&slaan naar HTML-bestand:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
nl: <p>De naam van het HTML-bestand waarnaar deze galerij zal worden opgeslagen.</p>

en: &Recurse subfolders
nl: Doo&rgaan in submappen

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
nl: <p>Of submappen zullen worden gebruikt bij het aanmaken van de afbeeldingengalerij of niet</p>.

en: Endless
nl: Eindeloos

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
nl: <p>U kunt het aantal mappen dat de afbeeldingengalerij zal omzetten beperken door een limiet voor de mapdiepte in te stellen.</p>

en: Rec&ursion depth:
nl: Repetitienivea&u:

en: Copy or&iginal files
nl: Or&iginele bestanden kopiëren

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
nl: <p>Dit maakt een kopie van alle afbeeldingen en de galerij zal verwijzen naar deze kopieën in plaats van naar de originele bestanden.</p>

en: Use &comment file
nl: Toeli&chtingenbestand gebruiken

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
nl: <p>Als u deze optie selecteert kunt u een toelichtingenbestand opgeven dat zal worden gebruikt voor het genereren van ondertiteling voor de afbeeldingen.</p><p>Voor details over het afbeeldingenformaat, Klik hieronder op de "Wat is dit?"-help.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
nl: <p>U kunt de naam van van het toelichtingenbestand hier opgeven. Het toelichtingenbestand bevat de ondertiteling voor de afbeeldingen. de opmaak van dit bestand is:</p> <p>BESTANDSNAAM1:<br />beschrijving<br /><br />BESTANDSNAAM2:<br />Beschrijving<br /> <br />etc...</p>

en: Comments &file:
nl: Toelichtingen&bestand:

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Image f&ormat:
nl: Afbeeldingsformaat:

en: Thumbnail size:
nl: Miniatuurgrootte

en: &Set different color depth:
nl: Verschillende kleurdieptes in&stellen:

en: Color depth:
nl: Kleurdiepte:

en: &Create Image Gallery...
nl: Galerij van afbeeldingen aanma&ken...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
nl: De plugin kon niet worden aangemaakt. Dien a.u.b. een bugrapport in.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
nl: Het aanmaken van een galerij van afbeeldingen werkt alleen bij lokale mappen.

en: Creating thumbnails
nl: Miniaturen aanmaken

en: Could not create folder: %1
nl: De map %1 kon niet worden aangemaakt.

en: <i>Number of images</i>: %1
nl: <i>Aantal afbeeldingen</i>:%1

en: <i>Created on</i>: %1
nl: <i>Aangemaakt op</i>:%1

en: <i>Subfolders</i>:
nl: <i>Submappen</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
nl: Miniatuur aangemaakt voor:
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
nl: Het aanmaken van miniatuur voor:
    %1
    is mislukt

en: Could not open file: %1
nl: Het bestand %1 kon niet worden geopend.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen
