khtmlsettingsplugin - en to nl translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nl: Extra werkbalk

en: HTML Settings
nl: HTML-instellingen

en: Autoload &Images
nl: Afbeeld&ingen automatisch laden

en: Enable Pro&xy
nl: Pro&xy activeren

en: Enable Cac&he
nl: Ca&che activeren

en: Cache Po&licy
nl: Cachebe&leid

en: &Keep Cache in Sync
nl: Cache synchroon &houden

en: &Use Cache if Possible
nl: Cache gebr&uiken, indien mogelijk

en: &Offline Browsing Mode
nl: &Offline browsingmodus

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
nl: De instelling van cookies kon niet worden gewijzigd omdat er geen contact gemaakt kon worden met de cookie-daemon.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
nl: Instellingen van cookies niet beschikbaar
