konqueror - en to nl translation catalogue (275 entries)

en: Web browser, file manager and document viewer.
nl: Webbrowser, bestandsbeheerder en documentviewer.

en: (C) 1999-2016, The Konqueror developers
nl: (c) 1999-2016, de ontwikkelaars van Konqueror

en: Current maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Developer (framework, parts, JavaScript, I/O library) and former maintainer
nl: Ontwikkelaar (framework, componenten, JavaScript, I/O-bibliotheek) en voormalig onderhouder

en: Developer (framework, parts)
nl: Ontwikkelaar (frameset, componenten)

en: Developer (framework)
nl: Ontwikkelaar (frameset)

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Developer (List views)
nl: Ontwikkelaar (lijstweergaven)

en: Developer (List views, I/O library)
nl: Ontwikkelaar (lijstweergaven I/O-bibliotheek)

en: Developer (HTML rendering engine)
nl: Ontwikkelaar (HTML rendering engine)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
nl: Ontwikkelaar (HTML rendering engine, I/O-bibl.)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
nl: Ontwikkelaar (HTML rendering engine, I/O-bibliotheek, regressie-test-framework)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
nl: Ontwikkelaar (HTML rendering engine, JavaScript)

en: Apple Safari Developers
nl: Ontwikkelaars van Apple Safari

en: Developer (JavaScript)
nl: Ontwikkelaar (JavaScript)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
nl: Ontwikkelaar (Java-applets en andere ingebedde objecten)

en: Developer (I/O library)
nl: Ontwikkelaar (I/O-bibl.)

en: Developer (Java applet support)
nl: Ontwikkelaar (ondersteuning van Java applets)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
nl: Ontwikkelaar (Java2 security manager-ondersteuning,
    en andere belangrijke verbeteringen aan de appletondersteuning)

en: Developer (Netscape plugin support)
nl: Ontwikkelaar (ondersteuning van Netscape-plugins)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
nl: Ontwikkelaar (SSL, Netscape-plugins)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
nl: Ontwikkelaar (I/O-bibl., authenticatie-ondersteuning)

en: Graphics/icons
nl: Afbeeldingen/pictogrammen

en: KFM author
nl: KFM-auteur

en: Developer (navigation panel framework)
nl: Ontwikkelaar (navigatiepaneel-framewerk)

en: Developer (misc stuff)
nl: Ontwikkelaar (diversen)

en: Developer (AdBlock filter)
nl: Ontwikkelaar (AdBlock-filter)

en: Start without a default window, when called without URLs
nl: Starten zonder standaardvenster, wanneer aangeroepen zonder URL's

en: Preload for later use. This mode does not support URLs on the command line
nl: Voorladen voor later gebruik. Deze modus ondersteunt geen URL's op de commandoregel

en: Profile to open (DEPRECATED, IGNORED)
nl: Te openen profiel (VEROUDERD, GENEGEERD)

en: profile
nl: profiel

en: List available sessions
nl: Beschikbare sessies tonen

en: Session to open
nl: Te openen sessie

en: session
nl: sessie

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
nl: Mime-bestandstype om te gebruiken voor dit URL-adres, (dus text/html of inode/directory)

en: mimetype
nl: Mimetype

en: Part to use (e.g. khtml or kwebkitpart)
nl: Te gebruiken delen (bijv. khtml of kwebkitpart)

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
nl: Voor URL-adressen die verwijzen naar mappen, opent de map en selecteert het bestand, in plaats van het bestand daadwerkelijk te openen

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
nl: De bestanden/URL-adressen geopend door de toepassing zullen na gebruik worden verwijderd

en: Location to open
nl: Te openen locatie

en: You can't pass URLs when using the --preload switch. The URLs will be ignored
nl: U kunt geen URL's doorgeven bij gebruik van de switch --preload. De URL's zullen genegeerd worden

en: no name
nl: naamloos

[ctx: @title:window]
en: Configure Extensions
nl: Extensies configureren

en: Extensions
nl: Extensies

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het laden van module %1.
    De diagnose luidt:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
nl: Als u deze optie inschakelt bij tenminste twee deelvensters, dan worden deze deelvensters 'aan elkaar gekoppeld'. Als u dan van map verandert in een van de deelvensters, dan zullen ook de gekoppelde deelvensters de inhoud van die map tonen.Dit is vooral nuttig bij het gebruik van verschillende weergavetypen, zoals een mappenstructuur met een pictogramweergave of een gedetailleerde weergave.

en: Close View
nl: Deelvenster sluiten

en: Stalled
nl: Onderbroken

en: Preview &in %1
nl: Voorbeeld &in %1

en: Show %1
nl: %1 tonen

[ctx: @title:window]
en: History
nl: Geschiedenis

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
nl: Sorteren

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
nl: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Laatste bezoek: %2<br />Eerste bezoek: %3<br />Aantal malen bezocht: %4</qt>

en: Local
nl: Lokaal

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Open in New &Window
nl: Openen in nieu&w venster

en: Open in New Tab
nl: Openen in nieuw tabblad

en: Open in Current Tab
nl: In huidig tabblad openen

en: &Copy Link Address
nl: Koppelingsadres &kopiëren

en: &Remove Entry
nl: Item ve&rwijderen

en: C&lear History
nl: Gesc&hiedenis wissen

en: &Preferences...
nl: &Voorkeuren...

en: By &Name
nl: Op &naam

en: By &Date
nl: Op &datum

en: Search in history
nl: Zoeken in geschiedenis

en: Do you really want to clear the entire history?
nl: Wilt u de hele geschiedenis wissen?

[ctx: @title:window]
en: Clear History?
nl: Geschiedenis wissen?

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Open File
nl: Bestand openen

en: Canceled.
nl: Geannuleerd.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
nl: Deze pagina bevat wijzigingen die nog niet zijn ingestuurd.
    Bij het herladen van deze pagina gaan deze wijzigingen verloren.

[ctx: @title:window]
en: Discard Changes?
nl: Wijzigingen verwerpen?

en: &Discard Changes
nl: Wijzigingen &verwerpen

en: Home Folder
nl: Persoonlijke map

en: Home
nl: Startpunt

en: Navigate to your 'Home Folder'
nl: Ga naar uw persoonlijke map

en: Navigate to your local 'Home Folder'
nl: Ga naar uw lokale persoonlijke map

note: i18n: ectx: label, entry, group (UserSettings)
en: Home Page
nl: Persoonlijke website

en: Navigate to your 'Home Page'
nl: Ga naar de website die u als startpunt wilt gebruikt

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
nl: <html>Ga naar uw persoonlijke website <br /><br />U kunt de locatie waar deze knop u naartoe brengt instellen bij <b>Instellingen -> Konqueror instellen -> Algemeen</b>.</html>

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
nl: Dit tabblad bevat wijzigingen die nog niet zijn ingestuurd.
    Door het losmaken van dit tabblad worden deze wijzigingen verworpen.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
nl: Het venster bevat wijzigingen die nog niet zijn ingestuurd.
    Door het sluiten van het venster worden deze wijzigingen verworpen.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
nl: Dit tabblad bevat wijzigingen die nog niet zijn ingestuurd.
    Door het sluiten van dit tabblad worden deze wijzigingen verworpen.

en: Do you really want to close all other tabs?
nl: Wilt u alle andere tabbladen sluiten?

en: Close &Other Tabs
nl: Alle andere tabbladen s&luiten

[ctx: @title:window]
en: Close Other Tabs Confirmation
nl: Alle andere tabbladen sluiten

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
nl: Dit tabblad bevat wijzigingen die nog niet zijn ingestuurd.
    Door het sluiten van de andere tabbladen worden deze wijzigingen verworpen.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
nl: Dit tabblad bevat wijzigingen die nog niet zijn ingestuurd.
    Door het herladen van alle tabbladen worden deze wijzigingen verworpen.

[ctx: @title:window]
en: Enter Target
nl: Doel invoeren

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
nl: <qt><b>%1</b> is niet geldig</qt>

en: Copy selected files from %1 to:
nl: Geselecteerde bestanden kopiëren van %1 naar :

en: Move selected files from %1 to:
nl: Geselecteerde bestanden verplaatsen van %1 naar:

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
nl: Geschiedenis van gesloten items wissen

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Manage...
nl: Beheren...

en: New &Window
nl: Nieuw &venster

en: &Duplicate Window
nl: Venster d&upliceren

en: Send &Link Address...
nl: Koppe&lingadres verzenden...

en: S&end File...
nl: Bestand v&erzenden...

en: &Open Location
nl: Locatie &openen

en: &Open File...
nl: Bestand &openen...

en: &Find File...
nl: Bestand &zoeken...

en: Lock to Current Location
nl: Op huidige locatie vergrendelen

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
nl: Deelvenster koppe&len

en: &Up
nl: &Boven

en: Closed Items
nl: Gesloten items

en: Sessions
nl: Sessies

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
nl: Meest bezocht

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
nl: Recent bezocht

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
nl: Geschiedenis tonen

en: Configure Extensions...
nl: Extensies instellen...

en: Configure Spell Checking...
nl: Spellingcontrole instellen...

en: Split View &Left/Right
nl: Venster verticaal &opsplitsen

en: Split View &Top/Bottom
nl: Venster &horizontaal opsplitsen

en: &New Tab
nl: &Nieuw tabblad

en: &Duplicate Current Tab
nl: Huidig tabblad &dupliceren

en: Detach Current Tab
nl: Huidig tabblad losmaken

en: &Close Active View
nl: A&ctief deelvenster sluiten

en: Close Current Tab
nl: Huidig tabblad sluiten

en: Activate Next Tab
nl: Volgend tabblad activeren

en: Activate Previous Tab
nl: Vorig tabblad activeren

en: Activate Tab %1
nl: Tabblad %1 activeren

en: Move Tab Left
nl: Tabblad naar links verplaatsen

en: Move Tab Right
nl: Tabblad naar rechts verplaatsen

en: Dump Debug Info
nl: Debuginformatie dumpen

en: &Reload
nl: &Herladen

en: &Reload All Tabs
nl: Alle tabbladen he&rladen

en: &Force Reload
nl: &Herladen forceren

en: &Stop
nl: &Stoppen

en: L&ocation:
nl: Loc&atie:

en: Location Bar
nl: Locatiebalk

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
nl: <html>Locatiebalk<br /><br />Voer een internetadres of een zoekterm in.</html>

en: Clear Location Bar
nl: Locatiebalk wissen

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
nl: <html>Locatiebalk wissen<br /><br />Wist de inhoud van de locatiebalk.</html>

en: &Bookmarks
nl: Bladwij&zers

en: Kon&queror Introduction
nl: Inleiding in Kon&queror

en: Go
nl: Ga naar

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
nl: <html>Ga naar<br /><br />Gaat naar de pagina die is ingevoerd in de locatiebalk.</html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
nl: <html>Ga naar de bovenliggende map.<br /><br />Bijvoorbeeld, als de huidige locatie file:/home/%1 is, dan komt u, door op deze knop te klikken, in de map file:/home.</html>

en: Enter the parent folder
nl: Ga naar de bovenliggende map

en: Move backwards one step in the browsing history
nl: Ga een stap terug in de bladergeschiedenis

en: Move forward one step in the browsing history
nl: Ga een stap achteruit in de bladergeschiedenis

en: Move backwards one step in the closed tabs history
nl: Ga een stap terug in de geschiedenis van gesloten tabbladen

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
nl: <html>Herlaadt het huidige document.<br /><br />Dit kan bijvoorbeeld nodig zijn om de wijzigingen in webpagina's sinds ze zijn geladen te weergeven.</html>

en: Reload the currently displayed document
nl: Herlaadt het huidige document

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
nl: <html>Herlaadt alle documenten in de tabbladen.<br /><br />Dit kan bijvoorbeeld nodig zijn om de wijzigingen in webpagina's sinds ze zijn geladen weer te geven.</html>

en: Reload all currently displayed document in tabs
nl: Alle documenten in de tabbladen herladen

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
nl: <html>Stop met het laden van het document.<br /><br />Alle netwerkoverdrachten zullen worden gestopt, en Konqueror zal de inhoud weergeven die tot dusver is ontvangen.</html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible. Any images on the page are downloaded again, even if cached copies exist.</html>
nl: <html>Herlaadt het huidige document.<br /><br />Dit kan bijvoorbeeld nodig zijn om de wijzigingen in webpagina's sinds ze zijn geladen te weergeven. Ook de afbeeldingen worden opnieuw gedownload, zelfs als er kopieën van in de cache zijn opgeslagen.</html>

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
nl: Forceert het herladen van het huidige document en eventuele ingebedde afbeeldingen

en: Stop loading the document
nl: Het inladen van het document stoppen

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
nl: <html>Knip de momenteel geselecteerde tekst of items en plaats deze op het systeemklembord.<br /><br />Hiermee maakt u het beschikbaar voor het commando <b>Plakken</b> in Konqueror en andere KDE-toepassingen.</html>

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
nl: Verplaats de geselecteerde tekst of item(s) naar het klembord

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
nl: <html>Kopieer de momenteel geselecteerde tekst of item(s) naar het systeemklembord. <br /><br />Dit maakt het beschikbaar voor het commando <b>Plakken</b> in Konqueror en andere KDE-toepassingen.</html>

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
nl: Kopieer de geselecteerde tekst of item(s) naar het klembord

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
nl: <html>Plak de eerder geknipte of gekopieerde klembordinhoud.<br /><br />Dit werkt eveneens voor tekst die uit andere KDE-toepassingen is gekopieerd of geknipt.</html>

en: Paste the clipboard contents
nl: Plak de inhoud van het klembord

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
nl: <html>Druk het huidig weergegeven document af. <br /><br />Hiermee opent u een dialoogvenster waarin u diverse opties kunt instellen, zoals het aantal kopieën dat u wilt afdrukken, en welke printer u wilt gebruiken. <br /><br /> Dit dialoogvenster biedt eveneens toegang tot speciale KDE-afdrukdiensten, zoals het aanmaken van een pdf-bestand van het huidige document.</html>

en: Print the current document
nl: Het huidige document afdrukken

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
nl: Een vergrendeld deelvenster kan niet van map veranderen. Gebruik deze in combinatie met "Deelvenster koppelen" om veel bestanden in één map te verkennen

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
nl: Dit stelt het deelvenster in als "gekoppeld". Als u in een gekoppeld deelvenster een map opent, gaan alle andere gekoppelde deelvensters naar dezelfde map.

en: &Inspect Current Page
nl: Hu&idig pagina bekijken

en: <html>Shows the developer tools for the current page<br/><br/>The current view is split in two and the developer tools are displayed in the second half
nl: <html>Toont de ontwikkelhulpmiddelen voor de huidige pagina<br/><br/>De huidige weergave is gesplitst in tweeën en de ontwikkelhulpmiddelen worden in de tweede helft getoond

en: Shows the developer tools for the current page
nl: De ontwikkelhulpmiddelen voor de huidige pagina

en: Copy &Files...
nl: &Bestanden kopiëren...

en: M&ove Files...
nl: B&estanden verplaatsen...

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
nl: U hebt verzocht om meer dan 20 bladwijzers in tabbladen te openen. Dit kan enige tijd duren. Wilt u doorgaan?

[ctx: @title:window]
en: Open bookmarks folder in new tabs
nl: Bladwijzermap in nieuw tabblad openen

[ctx: @action:button]
en: Open
nl: Openen

en: Open in T&his Window
nl: Openen in &dit venster

en: Open the document in current window
nl: Open het document in het huidige venster

en: Open the document in a new window
nl: Open het document in een nieuw venster

en: Open in &New Tab
nl: Openen in &nieuw tabblad

en: Open the document in a new tab
nl: Open het document in een nieuw tabblad

en: &Open With
nl: &Openen met

en: Open with %1
nl: Openen met %1

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
nl: &Weergavemodus

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
nl: U hebt meerdere tabbladen geopend in dit venster. Wilt u het venster  afsluiten, het tabblad sluiten of annuleren?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: C&lose Current Tab
nl: Huidig tabblad s&luiten

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
nl: Dit tabblad bevat wijzigingen die nog niet zijn ingestuurd.
    Door het sluiten van het venster worden deze wijzigingen verworpen.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
nl: Deze pagina bevat wijzigingen die nog niet zijn ingediend.
    Door het sluiten van het venster worden deze wijzigingen verworpen.

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
nl: De zijbalk is niet beschikbaar Er kan geen nieuw item worden toegevoegd.

[ctx: @title:window]
en: Web Sidebar
nl: Internetzijbalk

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
nl: Nieuwe webextensie "%1" toevoegen aan uw zijbalk?

en: Add
nl: Toevoegen

en: Do Not Add
nl: Niet toevoegen

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
nl: Er blijkt een fout in de configuratie te zitten. U hebt Konqueror geassocieerd met %1, maar Konqueror kan dit bestandstype niet verwerken.

en: Your proxy configuration can't be used with the QtWebEngine HTML engine. No proxy will be used
    
     QtWebEngine only support a fixed proxy, so proxy auto-configuration (PAC) and Web Proxy Auto-Discovery protocol can't be used with QtWebEngine. If you need a proxy, please select the system proxy configuration or specify a proxy URL manually in the settings dialog. Do you want to change proxy settings now?
nl: Uw proxy0configuratie kan niet gebruikt worden met de QtWebEngine HTML engine. Er zal geen proxy worden gebruikt
    
     QtWebEngine ondersteunt alleen een vaste proxy, dus automatische configuration van proxy (PAC) en het Web Proxy Auto-Discovery protocol kan niet gebruikt worden met QtWebEngine. Als u een proxy nodig hebt, selecteer dan de systeemproxy-configuration of specificeer handmatig een proxy URL in de instellingendialoog. Wilt u proxy-instellingen nu wijzigen?

en: Unsupported proxy configuration
nl: Niet ondersteunde proxy-configuratie

en: Don't use a proxy
nl: Geen proxy gebruiken

en: Show proxy configuration dialog
nl: Configuratiedialoog voor proxy tonen

en: Your proxy configuration can't be used with the QtWebEngine HTML engine because it doesn't support having different proxies for the HTTP and HTTPS protocols. Your current settings are:<p><b>HTTP proxy:</b> <tt>%1</tt></p><p><b>HTTPS proxy: </b><tt>%2</tt></p>What do you want to do?
nl: Uw proxy-configuratie kan niet gebruikt worden met de QtWebEngine HTML engine omdat het geen ondersteuning heeft voor verschillende proxies voor de HTTP en HTTPS protocollen. Uw huidige instellingen zijn:<p><b>HTTP-proxy:</b> <tt>%1</tt></p><p><b>HTTPS-proxy: </b><tt>%2</tt></p>Wat wilt u doen?

en: Conflicting proxy configuration
nl: Proxy-configuratie bevat conflicten

en: Use HTTP proxy (only this time)
nl: HTTP-proxy gebruiken (alleen deze keer)

en: Use HTTPS proxy (only this time)
nl: HTTPS-proxy gebruiken (alleen deze keer)

en: You have entered Complete Full Screen mode (the user interface is completely hidden). You can exit it by pressing the keyboard shortcut for Full Screen Mode (%1)
nl: U bent de modus Volledig scherm ingegaan (de gebruikersinterface is geheel verborgen). U kunt er uit gaan door op de sneltoets voor modus Volledig scherm te drukken (%1)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Save open &tabs and windows for easy retrieval
nl: Geopende &tabbladen en vensters voor later gebruik opslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_pAllWindows)
en: A&ll open windows
nl: A&lle open vensters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_pCurrentWindow)
en: Onl&y current window
nl: Allee&n huidige venster

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSessionName)
en: Session n&ame:
nl: Sessien&aam:

[ctx: @title:window]
en: Manage Sessions
nl: Sessies beheren

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
nl: Sessie hernoemen

[ctx: @title:window]
en: Save Session
nl: Sessie opslaan

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
nl: Een sessie met de naam '%1' bestaat al. Wilt u die overschrijven?

[ctx: @title:window]
en: Session exists. Overwrite?
nl: Sessie bestaat. Overschrijven?

[ctx: @action:button New session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pNewButton)
en: New...
nl: Nieuw...

[ctx: @action:button Save current session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pSaveCurrentButton)
en: Save Current...
nl: Huidige opslaan...

[ctx: @action:button Rename session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pRenameButton)
en: Rename...
nl: Hernoemen...

[ctx: @action:button Delete session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pDeleteButton)
en: Delete
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenTabsInsideCurrentWindow) i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Open tabs inside current window
nl: Tabbladen in huidig venster openen

[ctx: @title:window]
en: Restore Session?
nl: Sessie herstellen?

en: Konqueror did not close correctly. Would you like to restore these previous sessions?
nl: Konqueror is niet goed afgesloten. Wilt u deze vorige sessies herstellen?

[ctx: @tooltip:session list]
en: Uncheck the sessions you do not want to be restored
nl: Deactiveer de sessies die u niet wilt herstellen

[ctx: @item:treewidget]
en: Window %1
nl: Venster %1

en: Do not ask again
nl: Deze vraag niet meer stellen

[ctx: @action:button yes]
en: Restore Session
nl: Sessie herstellen

[ctx: @action:button no]
en: Do Not Restore
nl: Niet herstellen

[ctx: @action:button ask later]
en: Ask Me Later
nl: Later opnieuw vragen

[ctx: @info]
en: Close
nl: Sluiten

en: Close
nl: Sluiten

en: Error: %1
nl: Fout: %1

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
nl: Deze balk bevat de lijst met momenteel geopende tabbladen. Klik op een tab om deze te activeren. U kunt ook sneltoetsen gebruiken om door de tabbladen te lopen. De tekst op de tab is de titel van de website die erin is geopend. Plaats uw muisaanwijzer op de tab om de volledige titel te bekijken in het geval deze is afgebroken om in de tabbreedte te passen.

en: Open a new tab
nl: Nieuw tabblad openen

en: Close the current tab
nl: Het huidige tabblad sluiten

en: &Duplicate Tab
nl: Tabblad &dupliceren

en: &Reload Tab
nl: Tabblad he&rladen

en: Other Tabs
nl: Andere tabbladen

en: D&etach Tab
nl: Tabblad losmak&en

en: &Close Tab
nl: Tabblad s&luiten

note: i18n: ectx: label, entry, group (UserSettings)
en: Start Page
nl: Startpagina

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UserSettings)
en: This is the URL of the web page where Konqueror will start from.
nl: Dit is de URL van de webpagina waar Konqueror vanaf zal starten.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UserSettings)
en: This is the URL of the web page where Konqueror will jump to when the \"Home\" button is pressed.
nl: Dit is het URL-adres van de webpagina waar Konqueror (als webbrowser) naar toe zal gaan als op de knop \"Home\" wordt gedrukt.

note: i18n: ectx: label, entry, group (UndoManagerSettings)
en: Maximum number of Closed Items
nl: Maximum aantal gesloten items

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UndoManagerSettings)
en: This sets the maximum number of closed items that will be stored in memory. This limit will not be surpassed.
nl: Dit stelt het maximum aantal gesloten items in die in geheugen zullen worden opgeslagen. Deze limiet zal niet worden overschreden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Open folders in separate windows
nl: Mappen in aparte vensters openen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: If this option is checked, Konqueror will open a new window when you open a folder, rather than showing that folder's contents in the current window.
nl: Als deze optie is ingeschakeld zal Konqueror een nieuw venster openen als u een map opent, in plaats van de inhoud van de map in het huidige venster weergeven.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show file tips
nl: Tips voor bestanden tonen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
nl: Hier kunt u bepalen of u, als u met de muisaanwijzer over een bestand beweegt, een klein contextvenster wilt zien met additionele informatie over dat bestand

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show previews in file tips
nl: Voorbeelden in bestandsinfo tonen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if you want the popup window to contain a larger preview for the file, when moving the mouse over it
nl: Hier kunt u bepalen of u wilt dat het informatievenstertje, dat verschijnt als u de muisaanwijzer op een bestand plaatst, een groter voorbeeld van het bestand bevat

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show 'Delete' menu entries which bypass the trashcan
nl: Menuoptie 'Verwijderen' tonen, die de prullenbak omzeilt

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Check this if you want 'Delete' menu commands to be displayed on the desktop and in the file manager's menus and context menus. You can always delete files when hidden by holding the Shift key while calling 'Move to Trash'.
nl: Schakel dit in als u wilt dat de optie 'Verwijderen' wordt weergegeven in de (context)menu's van het bureaublad en de bestandsbeheerder. U kunt altijd bestanden verwijderen door de toets 'Shift' ingedrukt te houden terwijl u de menuoptie 'Naar prullenbak' selecteert.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Number of Open With items in the File menu
nl: Aantal items met Openen met in het bestandsmenu

note: i18n: ectx: label, entry, group (HTML Settings)
en: Standard font
nl: Standaardlettertype

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (HTML Settings)
en: This is the font used to display text in Konqueror windows.
nl: Dit lettertype wordt gebruikt voor het weergeven van tekst in Konqueror's vensters.

note: i18n: ectx: label, entry, group (HistorySettings)
en: Maximum number of history items per view
nl: Maximum aantal geschiedenisitems per weergave

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for deleting a file.
nl: Verwijderen van bestanden laten bevestigen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you delete a file without using the trash folder. Warning, deleted files can not be recovered, so it is recommended to leave this confirmation enabled.
nl: Deze optie vertelt Konqueror of er om bevestiging gevraagd moet worden als u een bestand verwijderd moet worden zonder gebruik van de prullenbak. Waarschuwing, verwijderde bestanden kunnen niet meer hersteld worden, aanbevolen is om deze instelling actief te laten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for move to trash
nl: In prullenbak plaatsen van bestanden laten bevestigen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you move the file to your trash folder, from where it can be recovered very easily.
nl: Deze optie laat Konqueror om een bevestiging vragen als u een bestand in de prullenbak wilt plaatsen. Door bestanden tijdelijk in de prullenbak te plaatsen, i.p.v. ze meteen te verwijderen, kunt u ze op eenvoudige wijze weer terughalen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: If true, when opening a session from within the sessions dialog the tabs will be opened inside current window.
nl: Bij het openen van een sessie vanuit de sessiedialoog zullen de tabbladen geopend worden in het huidige venster.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: &Beeld

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
nl: &Ga naar

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
nl: &Venster

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nl: Extra werkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
nl: Locatiebalk

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
nl: Werkbalk met bladwijzers

en: Und&o: Closed Tab
nl: &Ongedaan maken: gesloten tabblad

en: Und&o: Closed Window
nl: &Ongedaan maken: gesloten venster

en: Und&o
nl: &Ongedaan maken

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
nl: De pagina die u wilt bekijken is het resultaat van geposte gegevens. Als u de gegevens opnieuw verzendt, dan zullen alle handelingen die in het formulier zijn uitgevoerd (zoals een zoekactie, of een online-aankoop) worden herhaald.

[ctx: @title:window]
en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

[ctx: Execute an executable file]
en: Execute it
nl: Voer het uit

[ctx: The user has to decide whether to execute an executable file or display it]
en: <tt>%1</tt> can be executed. Do you want to execute it or to display it?
nl: <tt>%1</tt> kan uitgevoerd worden. Wilt u het uitvoeren of tonen?

[ctx: Display an executable file]
en: Display it
nl: Toon het

[ctx: The user has to decide whether to execute an executable file or not]
en: <tt>%1</tt> can be executed. Do you want to execute it?
nl: <tt>%1</tt> kan uitgevoerd worden. Wilt u het uitvoeren?

en: Save As
nl: Opslaan als
