konqueror - en to nl translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

en: Input Required:
nl: Invoer vereist:

en: &Execute Shell Command...
nl: Shellcommando uitvo&eren...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
nl: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: programmafout, meld deze a.u.b. bij de makers.

en: Executing shell commands works only on local directories.
nl: Het uitvoeren van shellcommando's werkt alleen in lokale mappen.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
nl: Shellcommando uitvoeren

en: Execute shell command in current directory:
nl: Shellcommando uitvoeren in de huidige map:

en: Output from command: "%1"
nl: Uitvoer van commando: "%1"
