libkonq - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: &Open
nl: &Openen

en: Create &Folder...
nl: &Map aanmaken...

en: &Restore
nl: He&rstellen

en: Show Original Directory
nl: De oorspronkelijke map tonen

en: Show Original File
nl: Het oorspronkelijke bestand tonen

en: &Empty Trash Bin
nl: Prullenbak l&egen

en: &Configure Trash Bin
nl: Prullenbak &instellen

en: &Bookmark This Page
nl: &Bladwijzer aanmaken voor deze pagina

en: &Bookmark This Location
nl: &Bladwijzer aanmaken voor deze locatie

en: &Bookmark This Folder
nl: &Bladwijzer aanmaken voor deze map

en: &Bookmark This Link
nl: &Bladwijzer aanmaken voor deze koppeling

en: &Bookmark This File
nl: &Bladwijzer aanmaken voor dit bestand

en: Preview In
nl: Voorbeeld in

en: Open Terminal Here
nl: Terminal hier openen

en: &Properties
nl: &Eigenschappen
