uachangerplugin - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
nl: Browseridentificatie wijzigen

en: Other
nl: Anders

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
nl: Versie %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
nl: Versie %1 op %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
nl: %1 %2 op %3

en: Default Identification
nl: Standaard identificatie

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
nl: Toepassen op de hele site

en: Configure...
nl: Instellen...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nl: Extra werkbalk
