konqueror - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Create Archive
nl: Archief aanmaken

en: The URL of the page that is to be archived
nl: De URL van de pagina die gearchiveerd moet worden

en: Source &URL:
nl: Bron-&URL:

en: Web archive (*.war)
nl: Webarchief (*.war)

en: Tar archive (*.tar)
nl: Tar-archief (*.tar)

en: Zip archive (*.zip)
nl: Zip-archief (*.zip)

en: Directory
nl: Map

en: The file or directory where the archived page will be saved
nl: Het bestand of map waar de gearchiveerde pagina opgeslagen zal worden

en: &Save to:
nl: Op&slaan naar:

en: Options
nl: Opties

en:  second |  seconds
nl[0]:  seconde
nl[1]:  seconden

en: None
nl: Geen

[ctx: @info]
en: The web archive download cannot use the current proxy settings. No proxy will be used.
nl: De download van het webarchief kan niet gebruikt worden met de huidige proxy-instellingen. Er zal geen proxy worden gebruikt.

[ctx: @info]
en: The save location is not valid.
nl: De opslaglocatie is niet geldig.

[ctx: @info]
en: Cannot find the wget(1) command,<nl/>see <link>%1</link>.
nl: Kan het commando wget(1) niet vinden,<nl/>zie <link>%1</link>.

[ctx: @info]
en: Cannot verify destination<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
nl: Kan bestemming niet verifiëren<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: The archive directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists as a file.
nl: De archiefmap<nl/><filename>%1</filename><nl/>bestaat al als een bestand.

[ctx: @info]
en: The archive directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists.
nl: De archiefmap<nl/><filename>%1</filename><nl/>bestaat al.

[ctx: @info]
en: The archive file<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists as a directory.
nl: Het archiefbestand<nl/><filename>%1</filename><nl/>bestaat al als een map.

[ctx: @info]
en: The archive file <nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists.
nl: Het archiefbestand<nl/><filename>%1</filename><nl/>bestaat al.

en: Archive Already Exists
nl: Archief bestaat al

[ctx: @info]
en: Cannot delete original archive<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
nl: Kan het  originele archief niet verwijderen<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Cannot create a temporary directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>
nl: Kan geen tijdelijke map aanmaken<nl/><filename>%1</filename><nl/>

[ctx: @info]
en: Cannot start the archiver process <filename>%1</filename>
nl: Kan het archiveringsproces niet starten <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: The download process was interrupted.
nl: Het downloadproces is onderbroken.

[ctx: @info]
en: <para>The download process <filename>%1</filename> failed with signal %2.</para>
nl: <para>Het downloadproces <filename>%1</filename> is mislukt met signaal %2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The download process <filename>%1</filename> failed with status %2.</para>
nl: <para>Het downloadproces <filename>%1</filename> is mislukt met status %2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>This may simply indicate a 404 error for some of the page elements.</para>
nl: <para>Dit kan eenvoudig een 404-fout aangeven voor sommige van de pagina-elementen.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Retain the partial web archive?</para>
nl: <para>Het gedeeltelijke webarchief behouden?</para>

en: Retain Archive?
nl: Archief behouden?

en: Retain
nl: Behouden

[ctx: @info]
en: Creating the web archive failed.
nl: Het webarchief aanmaken is mislukt.

[ctx: @info]
en: Cannot copy archive to<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
nl: Kan archief niet kopiëren naar<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Cannot set permissions on<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
nl: Kan toegangsrechten niet instellen op<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Web archive saved as<nl/><filename><link>%1</link></filename>
nl: Webarchief opgeslagen als<nl/><filename><link>%1</link></filename>

en: Web Archiver
nl: Webarchiveerder

en: Archive a web page
nl: Een webpagina archiveren

en: URL of the web page to archive
nl: URL of de te archiveren webpagina

note: i18n: ectx: label, entry (WaitTime), group (Options)
en: Wait time:
nl: Wachttijd:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (WaitTime), group (Options)
en: The wait time between item requests, to reduce web server load
nl: De wachttijd tussen verzoeken om een item, om de load op de webserver te verminderen

note: i18n: ectx: label, entry (NoProxy), group (Options)
en: Do not use proxy
nl: Geen proxy gebruiken

note: i18n: ectx: tooltip, entry (NoProxy), group (Options)
en: Do not use the system proxy settings to fetch the web page
nl: De proxy-instellingen van het systeem niet gebruiken om de webpagina op te halen

note: i18n: ectx: label, entry (RandomWait), group (Options)
en: Randomise wait time
nl: Wachttijd willekeurig maken

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RandomWait), group (Options)
en: Vary the wait time between requests, to confuse server log analysis
nl: De wachttijd tussen verzoeken variëren, om de analyse van de log op de server te verwarren

note: i18n: ectx: label, entry (FixExtensions), group (Options)
en: Save in standard web archive format
nl: In het standaard webarchiefformaat opslaan

note: i18n: ectx: tooltip, entry (FixExtensions), group (Options)
en: <p>Save downloaded files all in a single directory, with file name extensions suitable for local browsing.
                            For example, the main HTML page will always be called "index.html" and a remote .php page will be saved with the standard .html extension.</p>
                   <p>Leave this option turned on to produce a standard web archive (.war) file.</p>
                   <p>If this option is turned off, then the files will be saved exactly as downloaded.
                            This means that they may be in subdirectories reflecting the structure of the original web site, and extensions will not be adjusted.
                            Note that the download may not work correctly if the original URL refers to a directory but does not end with a slash.</p>
nl: <p>Alle gedownloade bestanden in een enkele map opslaan, met bestandsnaamextensies geschikt voor lokale browsing.
                            De hoofd HTML-pagina zal altijd de naam "index.html" hebben en een .php-pagina op afstand zal opgeslagen worden met de standaard .html extensie.</p>
                   <p>Deze optie ingeschakeld laten om een standaard webarchiefbestand (.war) te produceren.</p>
                   <p>Als deze optie uitgeschakeld is, zullen de bestanden opgeslagen worden exact zoals ze zijn gedownload.
                            Dit betekent dat ze in submappen kunnen zitten die de structuur van de originele website weergeven en extensies zullen niet aangemaakt worden.
                            Merk op dat de download niet juist zou kunnen werken als de originele URL verwijst naar een map maar niet eindigt met een slash.</p>

note: i18n: ectx: label, entry (RunInTerminal), group (Options)
en: Run in terminal
nl: In terminal uitvoeren

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RunInTerminal), group (Options)
en: <p>Run the download process in a terminal window. Close the terminal window when the download has finished.</p>
                   <p>If this option is turned off then the download will run in the background. Its progress output should appear in the session log file.</p>
nl: <p>Het downloadproces in een terminalvenster uitvoeren. Sluit het terminalvenster wanneer de download gereed is.</p>
                   <p>Als deze optie is uitgeschakeld zal de download worden uitgevoerd in de achtergrond. De voortgangsuitvoer zou moeten verschijnen in het sessielogbestand.</p>

note: i18n: ectx: label, entry (CloseWhenFinished), group (Options)
en: Close when finished
nl: Sluiten bij eindigen

note: i18n: ectx: tooltip, entry (CloseWhenFinished), group (Options)
en: Close this window when the download has finished successfully
nl: Dit venster sluiten wanneer de download met succes is geëindigd

note: i18n: ectx: label, entry (ArchiveType), group (Options)
en: Archive &type:
nl: Archief&type:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ArchiveType), group (Options)
en: The type of web archive to save
nl: Het type archiefnaam voor opslaan

en: Archive Web Page...
nl: Webpagina archiveren...

[ctx: @info]
en: Cannot find the <command>kcreatewebarchive</command> executable,<nl/>check the plugin and helper installation.
nl: Kan het uitvoerbare bestand van <command>kcreatewebarchive</command> niet vinden,<nl/>controleer de installatie van de plug-in en helper.

en: Cannot Create Web Archive
nl: Kan geen webarchief aanmaken

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: &Hulpmiddelen

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nl: Extra werkbalk
