kfmclient - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
nl: KDE-hulpprogramma voor het openen van URL-adressen vanaf de commandoprompt

en: Non interactive use: no message boxes
nl: Niet-interactief gebruik: geen berichtvelden

en: Show available commands
nl: Beschikbare commando's tonen

en: The mimetype of the URL. Allows Konqueror to determine in advance which component to use, making it start faster.
nl: Het mimetype van de URL. Biedt Konqueror het van tevoren bepalen welke component te gebruiken, waarmee het sneller start.

en: Command (see --commands)
nl: Commando (zie --commands)

en: Arguments for command
nl: Argumenten voor commando

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
nl: De bestanden/URL-adressen geopend door de toepassing zullen na gebruik worden verwijderd

en: 
    Syntax:
nl: 
    Gebruik:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, the start page is shown.
nl:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opent een venster met de 'url'.
                #  'url' kan een relatief pad zijn
                #   of bestandsnaam, zoals . of submap/
                #   Als 'url' is weggelaten wordt de startpagina getoond.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
                # Note: this way of specifying mimetype is deprecated.
                #   Please use the --mimetype option
nl:             # Als 'mime-bestandstype' is opgegeven, dan zal het gebruikt
                 #   worden om te bepalen welk component Konqueror zal gebruiken.
                #   Bijvoorbeeld, zet het op text/html voor een webpagina, om
                #   deze sneller te openen.
                # Opmerking: deze manier het mimetype specificeren is verouderd.
                #   Gebruik de optie --mimetype

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
nl:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Zelfde als hierboven, maar opent een nieuw tabblad met 'url' in een reeds geopend
                #    Konqueror-venster op het huidige bureaublad (indien mogelijk).

en: Syntax error, not enough arguments
nl: Syntaxisfout: te weinig argumenten

en: Syntax error, too many arguments
nl: Syntaxisfout: teveel argumenten

en: Syntax error, unknown command '%1'
nl: Syntaxisfout: '%1' is een onbekend commando
