konqueror - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Temporary Download Directory
nl: Tijdelijke map voor downloaden

en: Choose Custom Download Directory...
nl: Aangepaste map voor downloaden kiezen...

en: Choose a custom directory to use when downloading URLs from this window, temporarily overriding the default one
nl: Een aangepaste map kiezen om te gebruiken bij downloaden van URL's uit dit venster, tijdelijk de standaard overschrijven

[ctx: @action:inmenu stop using a temporary download directory]
en: Stop Using Temporary Download Directory
nl: Stoppen met de tijdelijke map voor downloaden te gebruiken

en: Use the default download directory instead of a custom one (only for this window)
nl: De standaard map voor downloaden gebruiken in plaats van een aangepaste (alleen voor dit venster)

en: Temporary save directory
nl: Tijdelijke map voor opslaan

en: Choose Temporary Save Directory
nl: Tijdelijke map voor opslaan kiezen

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: &Hulpmiddelen

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nl: Extra werkbalk
