searchbarplugin - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
nl: Zoekbalk <p>Voer een zoekterm in. Klik op het pictogram om de zoekmodus of zoekmachine te wijzigen.</p>

en: Search Bar
nl: Zoekbalk

en: Focus Searchbar
nl: Zoekbalk focussen

en: Find in Page...
nl: Zoeken in pagina...

en: Find in This Page
nl: Zoeken in deze pagina

en: Select Search Engines...
nl: Zoekmachines selecteren...

en: Add %1...
nl: %1 toevoegen...

note: i18n: ectx: ToolBar (searchToolBar)
en: Search Toolbar
nl: Zoekbalk

en: Set Uri Shortcuts
nl: Stel sneltoetsen in voor Uri

en: Name:
nl: Naam:

en: Shortcuts:
nl: Sneltoetsen:
