akregator_konqplugin - en to nn translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
nn: Legg kjelda til i Akregator

en: Add Feed to Akregator
nn: Legg kjelda til i Akregator

en: Add Feeds to Akregator
nn: Legg kjeldene til i Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
nn: Legg alle funne kjelder til i Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
nn: Abonner på nettstadoppdateringar (via nyheitskjelde)

en: Imported Feeds
nn: Importerte kjelder

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
nn: Klarte ikkje kontakta Akregator via D-Bus

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
nn: Feil ved D-Bus-kall
