khtmlsettingsplugin - en to nn translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nn: V&erktøy

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nn: Ekstra-verktøylinje

en: HTML Settings
nn: HTML-innstillingar

en: &Cookies
nn: &Infokapslar

en: &Plugins
nn: &Programtillegg

en: Autoload &Images
nn: Automatisk lasting av &bilete

en: Enable Pro&xy
nn: Bruk &mellomtenar

en: Enable Cac&he
nn: Bruk m&ellomlager

en: Cache Po&licy
nn: Mellomlager&praksis

en: &Keep Cache in Sync
nn: &Hald mellomlageret synkronisert

en: &Use Cache if Possible
nn: &Bruk mellomlageret om mogleg

en: &Offline Browsing Mode
nn: &Fråkopla surfemodus

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
nn: Klarte ikkje endra innstillingar for infokapslar, då info­kapsel­tenesta ikkje kunne kontaktast.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
nn: Infokapselinnstillingar ikkje tilgjengelege
