uachangerplugin - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
nn: Endra nettlesaridentifisering

en: Other
nn: Anna

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
nn: Versjon %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
nn: Versjon %1 på %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
nn: %1 %2 på %3

en: Default Identification
nn: Standardidentifisering

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
nn: Bruk for heile nettstaden

en: Configure...
nn: Set opp …

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nn: V&erktøy

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
nn: Ekstra-verktøylinje
