autorefresh - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
nn: &Automatisk oppdatering

en: None
nn: Inga

en: Every 15 Seconds
nn: Kvart 15. sekund

en: Every 30 Seconds
nn: Kvart 30. sekund

en: Every Minute
nn: Kvart minutt

en: Every 5 Minutes
nn: Kvart 5. minutt

en: Every 10 Minutes
nn: Kvart 10. minutt

en: Every 15 Minutes
nn: Kvart 15. minutt

en: Every 30 Minutes
nn: Kvar halvtime

en: Every 60 Minutes
nn: Kvar time

en: Every 2 Hours
nn: Kvar andre time

en: Every 6 Hours
nn: Kvar sjette time

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
nn: Klarte ikkje oppdatera kjelda

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
nn: <qt>Dette tillegget kan ikkje oppdatera den gjeldande delen automatisk.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nn: V&erktøy
