konqueror - en to nn translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nn: Verk&tøy

en: Input Required:
nn: Treng informasjon:

en: &Execute Shell Command...
nn: Køyr &skalkommando …

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
nn: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Programfeil. Du bør rapportera han.

en: Executing shell commands works only on local directories.
nn: Du kan berre køyra skalkommandoar i lokale katalogar.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
nn: Køyr skalkommando

en: Execute shell command in current directory:
nn: Køyr skalkommando i denne katalogen:

en: Output from command: "%1"
nn: Resultat frå kommando: «%1»
