akregator_konqplugin - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
oc: Apondre lo flus a Akregator

en: Add Feeds to Akregator
oc: Apondre de fluses a Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
oc: Apondre totes los fluses trobats a Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
oc: S'inscriure a las mesas a jorn del sit (amb lo flus de novèlas)

en: Imported Feeds
oc: Fluses importats
