autorefresh - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: &Auto Refresh
oc: Actualizar &automaticament

en: None
oc: Pas cap

en: Every 15 Seconds
oc: Cada 15 segondas

en: Every 30 Seconds
oc: Cada 30 segondas

en: Every Minute
oc: Cada minuta

en: Every 5 Minutes
oc: Cada 5 minutas

en: Every 10 Minutes
oc: Cada 10 minutas

en: Every 15 Minutes
oc: Cada 15 minutas

en: Every 30 Minutes
oc: Cada 30 minutas

en: Every 60 Minutes
oc: Cada 60 minutas

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
oc: <qt>Aqueste modul pòt pas refrescar automaticament la vista actuala.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
oc: &Espleches
