imgalleryplugin - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Create
oc: Crear

en: Image Gallery for %1
oc: Galariá d'imatges de %1

en: &Page title:
oc: Títol de la &pagina :

en: I&mages per row:
oc: I&matges per linha :

en: Show image file &name
oc: Visualizar lo &nom de fichièr dels imatges

en: Show image file &size
oc: Visualizar la &talha de fichièr dels imatges

en: Show image &dimensions
oc: Visualizar las &dimensions dels imatges

en: Fon&t name:
oc: Nom de po&lica :

en: Font si&ze:
oc: Tal&ha de poliça :

en: &Background color:
oc: Color de &fons :

en: Folders
oc: Repertòris

en: &Save to HTML file:
oc: &Enregistrar dins un fichièr HTML :

en: Copy or&iginal files
oc: Copiar los fichièrs or&iginals

en: Use &comment file
oc: Utilizar un fichièr de &comentari

en: Comments &file:
oc: &Fichièr de comentari :

en: Thumbnails
oc: Miniaturas

en: Thumbnail size:
oc: Talha de las miniaturas :

en: Creating thumbnails
oc: Creacion de las miniaturas

en: Could not create folder: %1
oc: Impossible de crear lo repertòri : %1

en: <i>Number of images</i>: %1
oc: <i>Nombre d'imatges</i> : %1

en: <i>Created on</i>: %1
oc: <i>Creat lo</i> : %1

en: Could not open file: %1
oc: Impossible de dobrir lo fichièr : %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
oc: &Espleches
