konqueror - en to oc translation catalogue (44 entries)

en: Developer
oc: Desvolopaire

en: Show %1
oc: Mostrar %1

en: Miscellaneous
oc: Divèrs

en: Open in New &Window
oc: Dobrir dins una &fenèstra nòva

en: Open in New Tab
oc: Dobrir dins un onglet novèl

en: &Preferences...
oc: &Preferéncias...

en: By &Name
oc: Per &nom

en: By &Date
oc: Per &data

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
oc: Cargament...

en: Canceled.
oc: Anullat.

en: Home Folder
oc: Repertòri personal

en: New &Window
oc: &Fenèstra nòva

en: &Find File...
oc: &Recercar un fichièr

en: &New Tab
oc: Onglet &nòu

en: Activate Next Tab
oc: Activar l'onglet seguent

en: Activate Previous Tab
oc: Activar l'onglet precedent

en: &Reload
oc: &Tornar cargar

en: &Bookmarks
oc: &Favorits

en: Kon&queror Introduction
oc: Presentacion de Kon&queror

en: Go
oc: Anar

en: Print the current document
oc: Estampar lo document actiu

en: M&ove Files...
oc: &Desplaçar de fichièrs...

en: Open the document in a new window
oc: Dobrir lo document dins una fenèstra nòva

en: Open in &New Tab
oc: Dobrir dis un onglet &nòu

en: Open the document in a new tab
oc: Dobrir lo document dins un onglet nòu

en: Open with %1
oc: Dobrir amb %1

en: Add
oc: Apondre

en: Do Not Add
oc: Apondre pas

en: Open a new tab
oc: Dobrir un onglet nòu

en: Close the current tab
oc: Tampar l'onglet actual

en: Other Tabs
oc: Autres onglets

en: &Close Tab
oc: &Barrar l'onglet

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
oc: &Edicion

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
oc: Aficha&tge

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
oc: &Anar

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
oc: &Espleches

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
oc: &Paramètres

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
oc: &Fenèstra

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
oc: &Ajuda

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
oc: Barra d'espleches suplementària

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
oc: Barra d'emplaçament

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
oc: Barra dels favorits
