khtmlsettingsplugin - en to oc translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
oc: &Espleches

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
oc: Barra d'espleches suplementària

en: HTML Settings
oc: Configuracion HTML

en: &Plugins
oc: &Ajustons

en: Enable Pro&xy
oc: Activar lo pro&xy

en: Enable Cac&he
oc: Activar l'escon&dedor

en: &Use Cache if Possible
oc: &Utilizar l'escondedor se es possible

en: &Offline Browsing Mode
oc: Mòde de navegacion &desconnectat
