konqueror - en to or translation catalogue (179 entries)

en: Web browser, file manager and document viewer.
or: ୱେବ ବ୍ରାଉଜର, ଫାଇଲ ପରିଚାଳକ ଏବଂ ଦଲିଲ ପ୍ରଦର୍ଶକ।

en: Developer (framework, parts)
or: ବିକାଶକାରୀ (ଫ୍ରେମୱର୍କ, ଅଂଶ)

en: Developer (framework)
or: ବିକାଶକାରୀ (ଫ୍ରେମୱର୍କ, ଅଂଶ)

en: Developer
or: ବିକାଶକାରୀ

en: Developer (List views)
or: ବିକାଶକାରୀ (ତାଲିକା ଦୃଶ୍ୟ)

en: Developer (List views, I/O library)
or: ବିକାଶକାରୀ (ତାଲିକା ଦୃଶ୍ୟ, I/O ଲାଇବ୍ରେରୀ)

en: Developer (HTML rendering engine)
or: ବିକାଶକାରୀ (HTML ଚିତ୍ରଣ ଯନ୍ତ୍ର)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
or: ବିକାଶକାରୀ (HTML ଚିତ୍ରଣ ଯନ୍ତ୍ର, I/O ଲାଇବ୍ରେରୀ)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
or: ବିକାଶକାରୀ (HTML ଚିତ୍ରଣ ଯନ୍ତ୍ର, I/O ଲାଇବ୍ରେରୀ, ସମାଶ୍ରୟଣ ପରୀକ୍ଷଣ ଫ୍ରେମୱର୍କ)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
or: ବିକାଶକାରୀ (HTML ଚିତ୍ରଣ ଯନ୍ତ୍ର, JavaScript)

en: Apple Safari Developers
or: ଆପେଲ ସଫାରି ବିକାଶକାରୀ

en: Developer (JavaScript)
or: ବିକାଶକାରୀ (JavaScript)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
or: ବିକାଶକାରୀ (Java ଆପଲେଟ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଏମ୍ବେଡ଼େଡ଼ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ)

en: Developer (I/O library)
or: ବିକାଶକାରୀ (I/O ଲାଇବ୍ରେରୀ)

en: Developer (Java applet support)
or: ବିକାଶକାରୀ (Java ଆପଲେଟ ସମର୍ଥନ)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
or: ବିକାଶକାରୀ (Java 2 ସୁରକ୍ଷା ପରିଚାଳକ ସମର୍ଥନ,
     ଏବଂ ଆପଲେଟ ସମର୍ଥନରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ଉନ୍ନତି)

en: Developer (Netscape plugin support)
or: ବିକାଶକାରୀ (ନେଟସ୍କେପ ପ୍ଲଗଇନ ସମର୍ଥନ)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
or: ବିକାଶକାରୀ (SSL, ନେଟସ୍କେପ ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକ)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
or: ବିକାଶକାରୀ (I/O ଲାଇବ୍ରେରୀ, ପ୍ରାଧିକରଣ ସମର୍ଥନ)

en: Graphics/icons
or: ଆଲେଖୀ/ଚିତ୍ରସଂକେତଗୁଡ଼ିକ

en: KFM author
or: KFM ଲେଖକ

en: Developer (navigation panel framework)
or: ବିକାଶକାରୀ (ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ ଫଳକ ଫ୍ରେମୱର୍କ)

en: Developer (misc stuff)
or: ବିକାଶକାରୀ (ମିଶ୍ରିତ ବସ୍ତୁ)

en: Developer (AdBlock filter)
or: ବିକାଶକାରୀ (AdBlock ଛାଣକ)

en: List available sessions
or: ସ୍ୱଳ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ ଅଧିବେଶନଗୁଡ଼ିକ

en: Session to open
or: ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଅଧିବେଶନ

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
or: ଏହି URL ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ମାଇମଟାଇପ (ଯେପରିକି text/html କିମ୍ବା inode/directory)

en: Location to open
or: ଖୋଲିବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନ

en: no name
or: କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: Extensions
or: ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକ

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
or: ଏକକାଂଶ %1କୁ ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।
    ନିରୂପଣ କରାଯାଇଛି:
    %2

en: Close View
or: ଦୃଶ୍ୟ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ

en: Stalled
or: ବିଳମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି

en: Preview &in %1
or: ପ୍ରାକଦର୍ଶନ (&i) %1

en: Show %1
or: %1କୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
or: ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
or: <qt><center><b>%1</b></center><hr />ଶେଷଥର ପରିଦର୍ଶିତ: %2<br />ପ୍ରଥମଥର ପରିଦର୍ଶିତ: %3<br />ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିବା ସଂଖ୍ୟା: %4</qt>

en: Miscellaneous
or: ମିଶ୍ରିତ

en: Open in New &Window
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (&W)

en: Open in New Tab
or: ନୂତନ ଟ୍ୟାବରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: &Remove Entry
or: ଭରଣକୁ କାଢ଼ନ୍ତୁ (&R)

en: C&lear History
or: ପୁରୁଣା ତଥ୍ୟକୁ ସଫାକରନ୍ତୁ (&l)

en: &Preferences...
or: ପସନ୍ଦ (&P)...

en: By &Name
or: ନାମ ଦ୍ୱାରା (&N)

en: By &Date
or: ତାରିଖ ଦ୍ୱାରା (&D)

en: Do you really want to clear the entire history?
or: ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପୁରୁଣା ତଥ୍ଯକୁ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
or: ଧାରଣ କରୁଅଛି...

en: Canceled.
or: ବାତିଲ ହୋଇଛି।

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
or: ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରାଯାଇଛି ଯାହାକୁ ଦାଖଲ କରାଯାଇନାହିଁ।
    ଏହି ପୃଷ୍ଠାକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ଯାନ କରିଦେବ।

en: &Discard Changes
or: ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ଯାନ କରନ୍ତୁ (&D)

en: Home Folder
or: ମୂଳସ୍ଥାନ ଫୋଲଡ଼ର

en: Navigate to your 'Home Folder'
or: ଆପଣଙ୍କର 'ମୂଳସ୍ଥାନ ଫୋଲଡ଼ର'କୁ ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Navigate to your local 'Home Folder'
or: ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାନୀୟ 'ମୂଳସ୍ଥାନ ଫୋଲଡ଼ର'କୁ ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

note: i18n: ectx: label, entry, group (UserSettings)
en: Home Page
or: ମୂଳସ୍ଥାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Navigate to your 'Home Page'
or: ଆପଣଙ୍କର 'ମୂଳସ୍ଥାନ ପୃଷ୍ଠା'କୁ ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
or: <html>ଆପଣଙ୍କର 'ମୂଳସ୍ଥାନ ପୃଷ୍ଠା'କୁ ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ<br /><br />ଏହି ବଟନ ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ପଥରେ ନେବ ତାହାର ସ୍ଥାନ ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିବେ <b>ବିନ୍ୟାସ -> Konqueror ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ -> ସାଧାରଣ</b>.</html>

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
or: ଏହି ଟ୍ୟାବ ଦାଖଲ ହୋଇନଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ।
    ଏହି ଟ୍ୟାବକୁ ପୃଥକ କରାଗଲେ ତାହା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ପରିତ୍ୟାଗ କରିଦେବ।

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
or: ଏହି ଦୃଶ୍ଯ ଦାଖଲ ହୋଇନଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ।
    ଏହି ଦୃଶ୍ଯକୁ ବନ୍ଦ କରାଗଲେ ତାହା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ପରିତ୍ୟାଗ କରିଦେବ।

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
or: ଏହି ଟ୍ୟାବ ଦାଖଲ ହୋଇନଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ।
    ଏହି ଟ୍ୟାବକୁ ବନ୍ଦ କରାଗଲେ ତାହା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ପରିତ୍ୟାଗ କରିଦେବ।

en: Do you really want to close all other tabs?
or: କଣ ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଟ୍ଯାବଗୁଡ଼ିକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Close &Other Tabs
or: ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଟ୍ୟାବଗୁଡ଼ିକୁ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ (&O)

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
or: ଏହି ଟ୍ୟାବ ଦାଖଲ ହୋଇନଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ।
    ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଟ୍ୟାବଗୁଡ଼ିକୁ ବନ୍ଦ କରାଗଲେ ତାହା ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ପରିତ୍ୟାଗ କରିଦେବ।

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
or: ଏହି ଟ୍ୟାବ ଦାଖଲ ହୋଇନଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ।
    ସମସ୍ତ ଟ୍ୟାବଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରାଗଲେ ତାହା ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ପରିତ୍ୟାଗ କରିଦେବ।

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
or: <qt><b>%1</b> ଟି ବୈଧନୁହଁ</qt>

en: Copy selected files from %1 to:
or: %1ରୁ ବଚ୍ଛିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ:

en: Move selected files from %1 to:
or: %1ରୁ ବଚ୍ଛିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ:

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
or: ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକର ପୁରୁଣା ତଥ୍ୟକୁ ଖାଲିକରନ୍ତୁ

en: Save As...
or: ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ...

en: Manage...
or: ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ...

en: New &Window
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋ (&W)

en: &Duplicate Window
or: ନକଲି ୱିଣ୍ଡୋ (&D)

en: Send &Link Address...
or: ସଂଯୋଗ ଠିକଣା ପଠାନ୍ତୁ (&L)...

en: S&end File...
or: ଫାଇଲ ପଠାନ୍ତୁ (&e)...

en: &Open Location
or: ନିରୂପଣ କରାଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (&O)

en: &Open File...
or: ଫାଇଲ ଖୋଲନ୍ତୁ (&O)...

en: &Find File...
or: ଫାଇଲ ଖୋଜନ୍ତୁ (&F)...

en: Lock to Current Location
or: ପ୍ରଚଳିତ ସ୍ଥାନରେ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ରଖନ୍ତୁ

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
or: ସଂଯୋଗ ଦୃଶ୍ୟ (&k)

en: &Up
or: ଉପରକୁ (&U)

en: Closed Items
or: ବନ୍ଦଥିବା ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ

en: Sessions
or: ଅଧିବେଶନଗୁଡ଼ିକ

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
or: ଅଧିକାଂଶ ଥର ପରିଦର୍ଶିତ

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
or: ନିକଟରେ ପରିଦର୍ଶିତ

en: Configure Extensions...
or: ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ...

en: Configure Spell Checking...
or: ବନାନ ଯାଞ୍ଚ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ...

en: Split View &Left/Right
or: ବିଭାଜିତ ଦୃଶ୍ୟ ବାମ/ଡ଼ାହାଣ (&L)

en: Split View &Top/Bottom
or: ବିଭାଜିତ ଦୃଶ୍ୟ ଉପର/ତଳ (&T)

en: &New Tab
or: ନୂତନ ଟ୍ୟାବ (&N)

en: &Duplicate Current Tab
or: ନକଲି ପ୍ରଚଳିତ ଟ୍ୟାବ (&D)

en: Detach Current Tab
or: ପ୍ରଚଳିତ ଟ୍ୟାବକୁ ପୃଥକ କରନ୍ତୁ

en: &Close Active View
or: ସକ୍ରିୟ ଦୃଶ୍ୟକୁ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ (&C)

en: Close Current Tab
or: ପ୍ରଚଳିତ ଟ୍ୟାବକୁ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ

en: Activate Next Tab
or: ସକ୍ରିୟ ପରବର୍ତ୍ତି ଟ୍ୟାବ

en: Activate Previous Tab
or: ସକ୍ରିୟ ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତି ଟ୍ୟାବ

en: Activate Tab %1
or: ସକ୍ରିୟ ଟ୍ୟାବ %1

en: Move Tab Left
or: ଟ୍ୟାବକୁ ବାମକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Move Tab Right
or: ଟ୍ୟାବକୁ ଡ଼ାହାଣକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Dump Debug Info
or: ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ସୂଚନାକୁ ନିର୍ବୋଧ କରନ୍ତୁ

en: &Reload
or: ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (&R)

en: &Reload All Tabs
or: ସମସ୍ତ ଟ୍ୟାବଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (&R)

en: &Force Reload
or: ପୁନର୍ଧାରଣକୁ ବାଧ୍ଯକରନ୍ତୁ (&F)

en: &Stop
or: ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ (&S)

en: L&ocation:
or: ଅବସ୍ଥାନ (&o):

en: Location Bar
or: ଅବସ୍ଥାନ ପଟି

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
or: <html>ଅବସ୍ଥାନ ପଟି<br /><br />ଗୋଟିଏ ୱେବ ଠିକଣା କିମ୍ବା ସନ୍ଧାନ ବସ୍ତୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।</html>

en: Clear Location Bar
or: ଅବସ୍ଥାନ ପଟି ସଫାକରନ୍ତୁ

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
or: <html>ଅବସ୍ଥାନ ପଟି ସଫାକରନ୍ତୁ<br /><br />ଅବସ୍ଥାନ ପଟିର ସମସ୍ତ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ସଫାକରନ୍ତୁ।</html>

en: &Bookmarks
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ (&B)

en: Kon&queror Introduction
or: Konqueror ବର୍ଣ୍ଣନା (&q)

en: Go
or: ଯାଆନ୍ତୁ

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
or: <html>ଯାଆନ୍ତୁ<br /><br />ଅବସ୍ଥାନ ପଟିରେ ଭରଣ ହୋଇଥିବା ପୃଷ୍ଠାକୁ ଯାଇଥାଏ।</html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
or: <html>ମୂଖ୍ୟ ଫୋଲଡ଼ୋରକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ<br /><br />ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ସେହି ପ୍ରଚଳିତ ସ୍ଥାନଟି ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ହୋଇଥାଏ:/home/%1 ଏହି ବଟନକୁ କ୍ଲିକ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ:/home ଫାଇଲକୁ ନେଇଯାଇଥାଏ।</html>

en: Enter the parent folder
or: ମୂଖ୍ୟ ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Move backwards one step in the browsing history
or: ବ୍ରାଉଜିଙ୍ଗ ପୁରୁଣା ତଥ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ପାଦ ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Move forward one step in the browsing history
or: ବ୍ରାଉଜିଙ୍ଗ ପୁରୁଣା ତଥ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ପାଦ ଆଗକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Move backwards one step in the closed tabs history
or: ବନ୍ଦ ଥିବା ପୁରୁଣା ତଥ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ପାଦ ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
or: <html>ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଦଲିଲକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ<br /><br />ଏହା, ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ କରିବା ପାଇଁ, ଧାରଣ ହେବା ପରଠୁଁ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇୱନଥିବା ୱେବ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକୁ ସତେଜନ କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ।</html>

en: Reload the currently displayed document
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଦଲିଲକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
or: <html>ଟ୍ୟାବରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ସମସ୍ତ ଦଲିଲକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ<br /><br />ଏହା, ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ କରିବା ପାଇଁ, ଧାରଣ ହେବା ପରଠୁଁ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇୱନଥିବା ୱେବ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକୁ ସତେଜନ କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ।</html>

en: Reload all currently displayed document in tabs
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ସମସ୍ତ ଦଲିଲକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
or: <html>ଦଲିଲ ଧାରଣ କରିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ<br /><br />ସମସ୍ତ ନେଟୱର୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା Konqueror ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ।</html>

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ଦଲିଲ ଏବଂ ଯେକୌଣସି ଧାରଣ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରିବାକୁ ବାଧ୍ଯକରନ୍ତୁ

en: Stop loading the document
or: ଦଲିଲ ଧାରଣ କରିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
or: <html>ବର୍ତ୍ତମାନ ବଚ୍ଛିତ ପାଠ୍ୟ କିମ୍ବା ବସ୍ତୁ(ଗୁଡ଼ିକୁ) କାଟନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ତନ୍ତ୍ର କ୍ଲିପବୋର୍ଡ଼କୁ ପଠାନ୍ତୁ<br /><br />ଏହା<b>ଲଗାନ୍ତୁ</b> ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ Konqueror ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ KDE ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକରେ ଉପଲବ୍ଧ କରିଥାଏ।</html>

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
or: ବଚ୍ଛିତ ପାଠ୍ୟ ଏବଂ ବସ୍ତୁ(ଗୁଡ଼ିକୁ) କ୍ଲିପବୋର୍ଡ଼କୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
or: <html>ବର୍ତ୍ତମାନ ବଚ୍ଛିତ ପାଠ୍ୟ କିମ୍ବା ବସ୍ତୁ(ଗୁଡ଼ିକୁ) ନକଲ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ତନ୍ତ୍ର କ୍ଲିପବୋର୍ଡ଼କୁ ପଠାନ୍ତୁ<br /><br />ଏହା<b>ଲଗାନ୍ତୁ</b> ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ Konqueror ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ KDE ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକରେ ଉପଲବ୍ଧ କରିଥାଏ।</html>

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
or: ବଚ୍ଛିତ ପାଠ୍ୟ କିମ୍ବା ବସ୍ତୁ(ଗୁଡ଼ିକୁ) କ୍ଲିପବୋର୍ଡ଼ରେ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
or: <html>ପୂର୍ବୂରୁ କଟାଯାଇଥିବା କିମ୍ବା ନକଲ କରାଯାଇଥିବା କ୍ଲିପବୋର୍ଡ଼ ବିଷୟବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଲଗାନ୍ତୁ<br /><br />ଏହା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ KDE ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକରୁ ନକଲ କିମ୍ବା କଟାଯାଇଥିବା ପାଠ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ଯ କାମ କରିଥାଏ।</html>

en: Paste the clipboard contents
or: କ୍ଲିପବୋର୍ଡ଼ ବିଷୟବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଲଗାନ୍ତୁ

en: Print the current document
or: ପ୍ରଚଳିତ ଦଲିଲକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
or: ଗୋଟିଏ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ଦୃଶ୍ଯ ଫୋଲଡ଼ରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ ନାହିଁ। ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡ଼ରରୁ ଅନେକ ଫାଇଲ ଖୋଲିବା ପାଇଁ 'ସଂଯୋଗ ଦୃଶ୍ୟ' ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
or: ଦୃଶ୍ୟକୁ 'ସଂଯୁକ୍ତ' ଆକାରରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ। ଗୋଟିଏ ସଂଯୁକ୍ତ ଦୃଶ୍ୟ ଅନ୍ୟ ସଂଯୁକ୍ତ ଦୃଶ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଫୋଲଡ଼ର ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଅନୁସରଣ କରିଥାଏ।

en: Copy &Files...
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ (&F)...

en: M&ove Files...
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଗତିକରାନ୍ତୁ (&M)...

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
or: ଆପଣ ଟ୍ୟାବରେ 20ରୁ ଅଧିକ ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁହୁଏତ କିଛି ସମୟ ଲାଗିପାରେ। ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କି?

en: Open in T&his Window
or: ଏହି ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (&h)

en: Open the document in current window
or: ଦଲିଲକୁ ପ୍ରଚଳିତ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the document in a new window
or: ଦଲିଲକୁ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open in &New Tab
or: ନୂତନ ଟ୍ୟାବରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (&N)

en: Open the document in a new tab
or: ଦଲିଲକୁ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଟ୍ୟାବରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: &Open With
or: ଏହା ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ (&O)

en: Open with %1
or: %1 ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
or: ଦୃଶ୍ୟ ଅବସ୍ଥା (&V)

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
or: ଏହି ୱିଣ୍ଡୋରେ ଏକାଧିକ ଟ୍ୟାବ ଖୋଲାଅଛି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ବିଦାୟ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: C&lose Current Tab
or: ପ୍ରଚଳିତ ଟ୍ୟାବକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (&l)

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
or: ଏହି ଟ୍ୟାବରେ ଦାଖଲ ହୋଇନଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ସଂରକ୍ଷିତ ଅଛି।
    ବନ୍ଦ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ବାତିଲ ହୋଇଯିବ।

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
or: ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଦାଖଲ ହୋଇନଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ
    ୱିଣ୍ଡୋକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ବାତିଲ ହୋଇଯିବ।

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
or: ଆପଣଙ୍କର ପାର୍ଶ୍ୱପଟି କାମ କରୁନାହିଁ କିମ୍ୱା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। ନୂତନ ଭରଣ ଯୋଗକରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ।

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
or: ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱପଟିରେ ନୂତନ ୱେବ ଅନୁଲଗ୍ନ ଯୋଗକରିବେ କି "%1"?

en: Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Do Not Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
or: ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ସଂରଚନା ତ୍ରୁଟି ଦେଖାଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ %1 ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧିତ Konqueror ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଏହି ଫାଇଲ ପ୍ରକାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ।

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
or: '%1' ନାମକ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି, ଆପଣ ଏହାକୁ ନବଲିଖନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

[ctx: @action:button New session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pNewButton)
en: New...
or: ନୂତନ...

[ctx: @action:button Rename session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pRenameButton)
en: Rename...
or: ପୁନଃ ନାମକରଣ କରନ୍ତୁ...

[ctx: @action:button Delete session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pDeleteButton)
en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenTabsInsideCurrentWindow) i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Open tabs inside current window
or: ଏହି ୱିଣ୍ଡୋ ଭିତରେ ଟ୍ୟାବଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open a new tab
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଟ୍ୟାବ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Close the current tab
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ଟ୍ୟାବକୁ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ

en: &Duplicate Tab
or: ନକଲି ଟ୍ୟାବ (&D)

en: &Reload Tab
or: ଟ୍ୟାବକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (&R)

en: Other Tabs
or: ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଟ୍ୟାବଗୁଡ଼ିକ

en: D&etach Tab
or: ଟ୍ୟାବକୁ ପୃଥକ କରନ୍ତୁ (&e)

en: &Close Tab
or: ଟ୍ୟାବକୁ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ (&C)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
or: ଫାଇଲ (&F)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
or: ଦୃଶ୍ୟ (&V)

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
or: ଯାଆନ୍ତୁ (&G)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
or: ସାଧନ (&T)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
or: ବିନ୍ୟାସ (&S)

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
or: ୱିଣ୍ଡୋ (&W)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
or: ସହାୟତା (&H)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
or: ମୂଖ୍ୟ ସାଧନପଟି

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
or: ଅତିରିକ୍ତ ସାଧନପଟି

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
or: ସ୍ଥାନ ସାଧନପଟି

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ ସାଧନପଟି

en: Und&o: Closed Tab
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (&o): ବନ୍ଦଥିବା ଟ୍ୟାବ

en: Und&o: Closed Window
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (&o): ବନ୍ଦଥିବା ୱିଣ୍ଡୋ

en: Resend
or: ପୁଣି ପଠାନ୍ତୁ
