kcmkonqhtml - en to or translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3_2)
en: Images
or: ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, CSSConfigWidget) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, CSSCustomDialog)
en: <b>Stylesheets</b><p>See http://www.w3.org/Style/CSS for further information on cascading style sheets.</p>
or: <b>ଶୈଳୀ ପତ୍ରଗୁଡ଼ିକ</b><p>ସୋପାନୀ ଶୈଳୀ ପତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ http://www.w3.org/Style/CSSକୁ ଦେଖନ୍ତୁ।</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, ButtonGroup1)
en: <b>Stylesheets</b><p>Use this groupbox to determine how Konqueror will render style sheets.</p>
or: <b>ଶୈଳୀ ପତ୍ର</b><p>Konqueror କିପରି ଶୈଳୀ ପତ୍ର ଫେରାଇଥାଏ ତାହା ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ସମୂହ ବାକ୍ସକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup1)
en: Stylesheets
or: ଶୈଳୀ ପତ୍ରଗୁଡ଼ିକ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, useDefault)
en: <b>Use default stylesheet</b><p>Select this option to use the default stylesheet.</p>
or: <b>ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଶୈଳୀପତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ</b><p>ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଶୈଳୀପତ୍ରକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useDefault)
en: Us&e default stylesheet
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଶୈଳୀପତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (&e)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useUser)
en: Use &user-defined stylesheet
or: ଚାଳକ-ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଶୈଳୀପତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (&u)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useAccess)
en: U&se accessibility stylesheet
or: ଅଭିଗମ୍ୟ ଶୈଳୀପତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (&s)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, customize)
en: Custom&ize...
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ (&i)...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox7)
en: Font Family
or: ଅକ୍ଷର ରୂପ ପରିବାର

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtBaseFontFamily)
en: Base family:
or: ଆଧାର ପରିବାର:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QFontComboBox, fontFamily)
en: <p>This is the currently selected font family</p>
or: <p>ଏହା ହେଉଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ବଚ୍ଛିତ ଅକ୍ଷର ରୂପର ପରିବାର</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, sameFamily)
en: <b>Use same family for all text</b><p>Select this option to override custom fonts everywhere in favor of the base font.</p>
or: <b>ସମସ୍ତ ପାଠ୍ୟ ପାଇଁ ସମାନ ପରିବାର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ</b><p>ଇଚ୍ଛାରୂପୀ ଅକ୍ଷର ରୂପଗୁଡ଼ିକୁ ମୂଖ୍ୟ ଅକ୍ଷରରୂପ ପାଇଁ ଅତିକ୍ରମ କରିଯିବାକୁ ଏହି ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ବାଛନ୍ତୁ।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameFamily)
en: Use same family for all text
or: ସମସ୍ତ ପାଠ୍ୟ ପାଇଁ ସମାନ ପରିବାର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3)
en: Font Size
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଆକାର

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtFontsize)
en: Base font si&ze:
or: ଆଧାର ଅକ୍ଷରରୂପ ଆକାର (&z):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dontScale)
en: &Use same size for all elements
or: ସମସ୍ତ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସମାନ ଆକାର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (&U)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2)
en: Colors
or: ରଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, blackOnWhite)
en: <b>Black on White</b><p>This is what you normally see.</p>
or: <b>ଧଳା ଉପରେ କଳା</b><p>ଆପଣ ସାଧାରଣତଃ ଏହାକୁ ଦେଖନ୍ତି।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, blackOnWhite)
en: &Black on white
or: ଧଳା ଉପରେ କଳା (&B)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, whiteOnBlack)
en: <b>White on Black</b><p>This is your classic inverse color scheme.</p>
or: <b>କଳା ଉପରେ ଧଳା</b><p>ଏହା ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଚିର ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅଲଟା ରଙ୍ଗ ଯୋଜନା।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, whiteOnBlack)
en: &White on black
or: କଳା ଉପରେ ଧଳା (&W)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, customColor)
en: <b>Custom</b><p>Select this option to define a custom color for the default font.</p>
or: <b>ଇଚ୍ଛାଧୀନ</b><p>ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅକ୍ଷରରୂପ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାଧୀନ ରଙ୍ଗ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ବାଛନ୍ତୁ।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customColor)
en: Cus&tom
or: ଇଚ୍ଚାଧୀନ (&t)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, txtBackground)
en: <b>Background</b><p>This background color is the one displayed behind the text by default. A background image will override this.</p>
or: <b>ପୃଷ୍ଠଭୂମି</b><p>ଏହି ପୃଷ୍ଠଭୂମୀ ରଙ୍ଗଟି ହେଉଛି ପାଠ୍ୟ ପଛରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ରଙ୍ଗ। ଗୋଟିଏ ପୃଷ୍ଠଭୂମୀ ପ୍ରତିଛବି ଏହା ଉପରେ ବସିଯାଇଥାଏ।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtBackground)
en: Bac&kground:
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି (&k):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, backgroundColorButton)
en: <b>Background</b><p>Behind this door lays the ability to choose a custom default background.</p>
or: <b>ପୃଷ୍ଠଭୂମି</b><p>ଏହି ଦ୍ୱାର ପଛରେ ଇଚ୍ଛାଧୀନ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପୃଷ୍ଠଭୂମିକୁ ବାଛିବାର କ୍ଷମତା ଥାଏ।</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, sameColor)
en: <b>Use same color for all text</b><p>Select this option to apply your chosen color to the default font as well as any custom fonts as specified in a stylesheet.</p>
or: <b>ସମସ୍ତ ପାଠ୍ୟ ପାଇଁ ସମାନ ରଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ</b><p>ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅକ୍ଷରରୂପ ଏବଂ ସେହିପରି ଶୈଳୀପତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା ଯେକୌଣସି ଅକ୍ଷରରୂପରେ ଆପଣଙ୍କର ବଚ୍ଛିତ ରଙ୍ଗକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ବାଛନ୍ତୁ।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameColor)
en: Use same color for all text
or: ସମସ୍ତ ପାଠ୍ୟ ପାଇଁ ସମାନ ରଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, txtForeground) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, foregroundColorButton)
en: <b>Foreground color</b><p>The foreground color is the color that the text is drawn in.</p>
or: <b>ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ</b><p>ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗଟି ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ପାଠ୍ୟ ଲେଖାହୋଇଥାଏ।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtForeground)
en: &Foreground:
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି (&F):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, GroupBox3_2)
en: <b>Images</b>
or: <b>ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକ</b>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, hideImages)
en: <b>Suppress images</b><p>Selecting this will prevent Konqueror from loading images.</p>
or: <b>ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ଦବାଇଦିଅନ୍ତୁ</b><p>ଏହାକୁ ବାଛିବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିବାରୁ Konquerorକୁ ଅଟକାଇଥାଏ।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideImages)
en: &Suppress images
or: ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ଦବାଇଦିଅନ୍ତୁ (&S)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, hideBackground)
en: <b>Suppress background images</b><p>Selecting this option will prevent Konqueror from loading background images.</p>
or: <b>ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ଦବାଇଦିଅନ୍ତୁ</b><p>ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ବାଛିବା ଦ୍ୱାରା Konquerorକୁ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିବାରୁ ଅଟକାଇଥାଏ।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideBackground)
en: Suppress background images
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ଦବାଇଦିଅନ୍ତୁ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Preview
or: ପ୍ରାକ ଦର୍ଶନ
