akregator_konqplugin - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
pa: ਅਕਰੀਗੇਟਰ ਲਈ ਫੀਡ ਸ਼ਾਮਿਲ

en: Add Feeds to Akregator
pa: ਅਕਰੀਗੇਟਰ ਲਈ ਫੀਡਾਂ ਸ਼ਾਮਿਲ

en: Add All Found Feeds to Akregator
pa: ਅਕਰੀਗੇਟਰ ਲਈ ਸਭ ਮਿਲੀ ਫੀਡ ਸ਼ਾਮਿਲ

en: Subscribe to site updates (using news feed)
pa: ਸਾਇਟ ਅੱਪਡੇਟ ਲਈ ਮੈਂਬਰ ਬਣੋ (ਨਿਊਜ਼ ਫੀਡ ਨਾਲ)

en: Imported Feeds
pa: ਇੰਪੋਰਟ ਕੀਤੇ ਫੀਡ
