babelfish - en to pa translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pa: ਟੂਲ(&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
pa: ਵਾਧੂ ਸੰਦ-ਪੱਟੀ

en: Translate Web Page
pa: ਵੈੱਬ ਸਫਾ ਅਨੁਵਾਦ

en: Translate Web &Page
pa: ਵੈੱਬ ਸਫਾ ਅਨੁਵਾਦ(&P)

en: &English To
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ ਤੋਂ(&E)

en: &French To
pa: ਫਰੈਂਚ ਤੋਂ(&F)

en: &German To
pa: ਜਰਮਨ ਤੋਂ(&G)

en: &Greek To
pa: ਗਰੀਕ ਤੋਂ(&G)

en: &Spanish To
pa: ਸਪੇਨੀ ਤੋਂ(&S)

en: &Portuguese To
pa: ਪੁਰਤਗਾਲੀ ਤੋਂ(&P)

en: &Italian To
pa: ਇਤਾਲਵੀ ਤੋਂ(&I)

en: &Dutch To
pa: ਡੱਚ ਤੋਂ(&D)

en: &Russian To
pa: ਰੂਸੀ ਤੋਂ(&R)

en: &Chinese (Simplified)
pa: ਚੀਨੀ ਸਧਾਰਨ(&C)

en: Chinese (&Traditional)
pa: ਚੀਨੀ ਮੂਲ(&T)

en: &Dutch
pa: ਡੱਚ(&D)

en: &French
pa: ਫਰੈਂਚ(&F)

en: &German
pa: ਜਰਮਨ(&G)

en: &Greek
pa: ਗਰੀਕ(&G)

en: &Italian
pa: ਇਤਾਲਵੀ(&I)

en: &Japanese
pa: ਜਾਪਾਨੀ(&J)

en: &Korean
pa: ਕੋਰੀਆਈ(&K)

en: &Norwegian
pa: ਨਾਰਵੇਗੀਆਈ(&N)

en: &Portuguese
pa: ਪੁਰਤਗਾਲੀ(&P)

en: &Russian
pa: ਰੂਸੀ(&R)

en: &Spanish
pa: ਸਪੇਨੀ(&S)

en: T&hai
pa: ਥਾਈ(&h)

en: &Arabic
pa: ਅਰਬੀ(&A)

en: &English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ(&E)

en: &Chinese (Simplified) to English
pa: ਚੀਨੀ ਸਧਾਰਨ ਤੋਂ ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ(&C)

en: Chinese (&Traditional) to English
pa: ਚੀਨੀ ਮੂਲ ਤੋਂ ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ(&T)

en: &Japanese to English
pa: ਜਾਪਾਨੀ ਤੋਂ ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ(&J)

en: &Korean to English
pa: ਕੋਰੀਆਈ ਤੋਂ ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ(&K)

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
pa: ਨਿਕਾਰਾ URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
pa: URL, ਜੋ ਤੁਸੀਂ ਦਿੱਤਾ ਹੈ, ਠੀਕ ਨਹੀਂ ਹੈ, ਠੀਕ ਕਰਕੇ ਮੁੜ ਕੋਸ਼ਿਸ ਕਰੋ ਜੀ।
