dirfilterplugin - en to pa translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
pa: ਫਿਲਟਰ ਪੱਟੀ ਓਹਲੇ

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
pa: ਫਿਲਟਰ(&i):

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
pa: ਕਿਸਮ ਮੁਤਾਬਕ ਫਿਲਟਰ(&y)

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
pa: ਆਈਟਮਾਂ ਨੂੰ ਫਾਇਲ ਕਿਸਮ ਰਾਹੀਂ ਫਿਲਟਰ ਕਰੋ।

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
pa: ਫਿਲਟਰ ਪੱਟੀ ਵੇਖੋ

en: Use Multiple Filters
pa: ਬਹੁ-ਫਿਲਟਰ ਵਰਤੋਂ

en: Show Count
pa: ਗਿਣਤੀ ਵੇਖਾਓ

en: Reset
pa: ਮੁੜ-ਸੈੱਟ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pa: ਟੂਲ(&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
pa: ਵਾਧੂ ਟੂਲਬਾਰ
