searchbarplugin - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
pa: ਖੋਜ ਪੱਟੀ <p>ਖੋਜ ਸ਼ਬਦ ਦਿਓ। ਖੋਜ ਢੰਗ ਜਾਂ ਕਰਨ ਵਾਲੇ ਨੂੰ ਬਦਲਣ ਲਈ ਆਈਕਾਨ ਨੂੰ ਦਬਾਉ।</p>

en: Search Bar
pa: ਖੋਜ ਪੱਟੀ

en: Focus Searchbar
pa: ਖੋਜ ਪੱਟੀ ਕੇਂਦਰਿਤ

en: Find in This Page
pa: ਇਸ ਸਫ਼ੇ 'ਤੇ ਖੋਜੋ

en: Select Search Engines...
pa: ਖੋਜ ਇੰਜਣ ਚੁਣੋ...

en: Add %1...
pa: %1 ਸ਼ਾਮਲ...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
pa: ਖੋਜ ਟੂਲਬਾਰ

en: Set Uri Shortcuts
pa: Uri ਸ਼ਾਰਟਕੱਟ ਸੈੱਟ ਕਰੋ

en: Name:
pa: ਨਾਂ:

en: Shortcuts:
pa: ਸ਼ਾਰਟਕੱਟ:
