uachangerplugin - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
pa: ਝਲਕਾਰਾ ਪਛਾਣ ਬਦਲੋ

en: Other
pa: ਹੋਰ

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
pa: ਵਰਜਨ %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
pa: %2 ਉੱਤੇ %1 ਵਰਜਨ

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
pa: %3 ਉੱਤੇ %1 %2

en: Default Identification
pa: ਮੂਲ ਪਛਾਣ

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
pa: ਪੂਰੀ ਸਾਇਟ ਉੱਤੇ ਲਾਗੂ ਕਰੋ

en: Configure...
pa: ਸੰਰਚਨਾ...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pa: ਟੂਲ(&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
pa: ਹੋਰ ਟੂਲਬਾਰ
