autorefresh - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
pa: ਆਟੋ ਤਾਜ਼ਾ ਕਰੋ(&A)

en: None
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Every 15 Seconds
pa: ਹਰ 15 ਸਕਿੰਟ

en: Every 30 Seconds
pa: ਹਰ 30 ਸਕਿੰਟ

en: Every Minute
pa: ਹਰ ਮਿੰਟ

en: Every 5 Minutes
pa: ਹਰ 5 ਮਿੰਟ

en: Every 10 Minutes
pa: ਹਰ 10 ਮਿੰਟ

en: Every 15 Minutes
pa: ਹਰ 15 ਮਿੰਟ

en: Every 30 Minutes
pa: ਹਰ 30 ਮਿੰਟ

en: Every 60 Minutes
pa: ਹਰ 60 ਮਿੰਟ

en: Every 2 Hours
pa: ਹਰ ੨ ਘੰਟੇ

en: Every 6 Hours
pa: ਹਰ ੬ ਘੰਟੇ

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
pa: ਸਰੋਤ ਤਾਜ਼ਾ ਨਾ ਕਰੋ

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
pa: <qt>ਇਹ ਪਲੱਗਇਨ ਮੌਜੂਦਾ ਭਾਗ ਨੂੰ ਕਦੇ ਤਾਜ਼ਾ ਨਹੀਂ ਕਰ ਸਕਦੀ ਹੈ।</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pa: ਟੂਲ(&T)
