akregator_konqplugin - en to pl translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
pl: Dodaj kanał RSS do Akregatora

en: Add Feed to Akregator
pl: Dodaj kanał RSS do Akregatora

en: Add Feeds to Akregator
pl: Dodaj kanały RSS do Akregatora

en: Add All Found Feeds to Akregator
pl: Dodaj wszystkie znalezione kanały RSS do Akregatora

en: Subscribe to site updates (using news feed)
pl: Śledź zmiany tej witryny (za pomocą źródła wiadomości)

en: Imported Feeds
pl: Zaimportowane kanały RSS

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
pl: Nie można połączyć się z Akregatorem przez D-Bus

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
pl: Nie udało się wywołanie do D-Bus
