autorefresh - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
pl: &Automatyczne odświeżanie

en: None
pl: Brak

en: Every 15 Seconds
pl: Co 15 sekund

en: Every 30 Seconds
pl: Co 30 sekund

en: Every Minute
pl: Co minutę

en: Every 5 Minutes
pl: Co 5 minut

en: Every 10 Minutes
pl: Co 10 minut

en: Every 15 Minutes
pl: Co 15 minut

en: Every 30 Minutes
pl: Co 30 minut

en: Every 60 Minutes
pl: Co godzinę

en: Every 2 Hours
pl: Co 2 godziny

en: Every 6 Hours
pl: Co 6 godzin

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
pl: Nie można odświeżyć źródła

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
pl: <qt>Ta wtyczka nie może automatycznie odświeżać aktualnej części.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia
