fsview - en to pl translation catalogue (71 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Size
pl: Rozmiar

en: File Count
pl: Liczba plików

en: Directory Count
pl: Liczba katalogów

en: Last Modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Owner
pl: Właściciel

en: Group
pl: Grupa

en: Mime Type
pl: Typy MIME

en: Go To
pl: Idź do

en: Stop at Depth
pl: Zatrzymaj na głębokości

en: Stop at Area
pl: Zatrzymaj na powierzchni

en: Stop at Name
pl: Zatrzymaj na nazwie

en: Go Up
pl: Do góry

en: Stop Refresh
pl: Zatrzymaj odświeżanie

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Refresh '%1'
pl: Odśwież '%1'

en: Color Mode
pl: Tryb koloru

en: Visualization
pl: Wizualizacja

en: None
pl: Brak

en: Depth
pl: Głębokość

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
pl[0]: Odczytano %1 katalog, obecnie w %2
pl[1]: Odczytano %1 katalogi, obecnie w %2
pl[2]: Odczytano %1 katalogów, obecnie w %2

en: 1 folder | %1 folders
pl[0]: %1 katalog
pl[1]: %1 katalogi
pl[2]: %1 katalogów

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
pl: <p>To jest wtyczka FSView, graficzny tryb przeglądania, pokazujący wykorzystanie systemu plików wykorzystujący wizualizację drzewa plików.</p> <p>Pamiętaj, że w tym trybie automatyczna aktualizacja zmian w systemie plików <b>nie</b> jest wykonywana.</p> <p>Dokładny opis użycia i dostępnych opcji jest w pliku pomocy on-line w menu 'Pomoc/Podręcznik FSView'.</p>

en: &FSView Manual
pl: Podręcznik &FSView

en: Show FSView manual
pl: Pokaż podręcznik FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
pl: Otwiera przeglądarkę pomocy z dokumentacją FSView

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
pl: Wyrzuć do kosza

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
pl: &Edytuj typ pliku...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
pl: Właściwości

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
pl: FSView rozmyślnie nie wspiera automatycznego uaktualniania zmian wprowadzanych z zewnątrz w plikach lub katalogach widocznych w FSView.
    Szczegóły w 'Pomoc/Podręcznik FSView'.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
pl: &Pomoc

en: Filesystem Viewer
pl: Przeglądarka systemu plików

en: View filesystem starting from this folder
pl: Pokaż system plików poczynając od tego katalogu

en: Text %1
pl: Tekst %1

en: Recursive Bisection
pl: Rekursywne dzielenie na pół

en: Columns
pl: Kolumny

en: Rows
pl: Wiersze

en: Always Best
pl: Zawsze najlepsze

en: Best
pl: Najlepsze

en: Alternate (V)
pl: Naprzemienny (pionowo)

en: Alternate (H)
pl: Naprzemienny (poziomo)

en: Horizontal
pl: Poziomy

en: Vertical
pl: Pionowy

en: Nesting
pl: Zagnieżdżanie

en: Border
pl: Obramowanie

en: Correct Borders Only
pl: Popraw tylko granice

en: Width %1
pl: Szerokość %1

en: Allow Rotation
pl: Zezwól na obrót

en: Shading
pl: Cieniowanie

en: Visible
pl: Widoczne

en: Take Space From Children
pl: Zabierz powierzchnię potomkom

en: Top Left
pl: Na górze po lewej

en: Top Center
pl: Na górze w środku

en: Top Right
pl: Na górze po prawej

en: Bottom Left
pl: Na dole po lewej

en: Bottom Center
pl: Na dole w środku

en: Bottom Right
pl: Na dole po prawej

en: No %1 Limit
pl: Brak limitu %1

en: No Area Limit
pl: Brak limitu powierzchni

en: Area of '%1' (%2)
pl: Powierzchnia %1 (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
pl[0]: %1 piksel
pl[1]: %1 piksele
pl[2]: %1 pikseli

en: Double Area Limit (to %1)
pl: Zwiększ powierzchnię dwukrotnie (do %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
pl: Zmniejsz powierzchnię o połowę (do %1)

en: No Depth Limit
pl: Brak limitu głębokości

en: Depth of '%1' (%2)
pl: Głębokość '%1' (%2)

en: Depth %1
pl: Głębokość %1

en: Decrement (to %1)
pl: Zmniejszaj (do %1)

en: Increment (to %1)
pl: Przyrost (do %1)
