khtmlsettingsplugin - en to pl translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
pl: Dodatkowy pasek

en: HTML Settings
pl: Ustawienia HTML

en: &Cookies
pl: &Ciasteczka

en: &Plugins
pl: &Wtyczki

en: Autoload &Images
pl: Automatyczne wczytywanie &obrazków

en: Enable Pro&xy
pl: Korzystaj z serwera pro&xy

en: Enable Cac&he
pl: &Włącz pamięć podręczną

en: Cache Po&licy
pl: &Polityka pamięci podręcznej

en: &Keep Cache in Sync
pl: &Utrzymuj zsynchronizowaną pamięć podręczną

en: &Use Cache if Possible
pl: &Użyj pamięci podręcznej jeśli możliwe

en: &Offline Browsing Mode
pl: Tryb przeglądania &offline

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
pl: Nie można zmienić ustawienia ciasteczek, ponieważ usługa ciasteczek nie mógła zostać uruchomiona.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
pl: Ustawienia ciasteczek są niedostępne
