konqueror - en to pl translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

en: Input Required:
pl: Wymagane wejście:

en: &Execute Shell Command...
pl: &Wykonaj polecenie powłoki...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
pl: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: błąd w programie, proszę zgłosić błąd.

en: Executing shell commands works only on local directories.
pl: Polecenie powłoki może zostać wykonane tylko w lokalnym katalogu.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
pl: Wykonaj polecenie powłoki

en: Execute shell command in current directory:
pl: Wykonaj polecenie w bieżącym katalogu:

en: Output from command: "%1"
pl: Wynik polecenia: "%1"
