libkonq - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: &Open
pl: &Otwórz

en: Create &Folder...
pl: &Nowy katalog...

en: &Restore
pl: &Odtwórz

en: Show Original Directory
pl: Pokaż oryginalny katalog

en: Show Original File
pl: Pokaż oryginalny plik

en: &Empty Trash Bin
pl: &Opróżnij kosz

en: &Configure Trash Bin
pl: &Ustawienia kosza

en: &Bookmark This Page
pl: &Dodaj tę stronę do zakładek

en: &Bookmark This Location
pl: &Dodaj to miejsce do zakładek

en: &Bookmark This Folder
pl: &Dodaj ten katalog do zakładek

en: &Bookmark This Link
pl: &Dodaj ten odnośnik do zakładek

en: &Bookmark This File
pl: &Dodaj ten plik do zakładek

en: Preview In
pl: Podgląd w

en: Open Terminal Here
pl: Otwórz tutaj terminal

en: &Properties
pl: &Właściwości...
