searchbarplugin - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
pl: Pasek wyszukiwania<p>Podaj wyszukiwaną frazę. Kliknij na ikonie, aby zmienić tryb wyszukiwania lub wyszukiwarkę.</p>

en: Search Bar
pl: Pasek wyszukiwania

en: Focus Searchbar
pl: Uaktywnij pasek wyszukiwania

en: Find in Page...
pl: Znajdź na stronie...

en: Find in This Page
pl: Znajdź na tej stronie

en: Select Search Engines...
pl: Wybierz wyszukiwarki...

en: Add %1...
pl: Dodaj %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
pl: Pasek wyszukiwania

en: Set Uri Shortcuts
pl: Ustaw skróty Uri

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Shortcuts:
pl: Skróty:
