uachangerplugin - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
pl: Zmień identyfikację przeglądarki

en: Other
pl: Inna

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
pl: Wersja %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
pl: Wersja %1 na %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
pl: %1 %2 na %3

en: Default Identification
pl: Domyślna identyfikacja

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
pl: Zastosuj dla całej strony

en: Configure...
pl: Ustawienia...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
pl: Dodatkowy pasek narzędzi
