konqueror - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Untitled
pl: Nienazwane

en: Create Archive
pl: Utwórz archiwum

en: The URL of the page that is to be archived
pl: Adres URL strony, którą zarchiwizować

en: Source &URL:
pl: Źródłowy adres &URL:

en: Web archive (*.war)
pl: Archiwum sieciowe (*.war)

en: Tar archive (*.tar)
pl: Archiwum Tar (*.tar)

en: Zip archive (*.zip)
pl: Archiwum Zip (*.zip)

en: Directory
pl: Katalog

en: The file or directory where the archived page will be saved
pl: Plik lub katalog, w którym zostanie zapisana zarchiwizowana strona

en: &Save to:
pl: Zapi&sz do

en: Options
pl: Ustawienia

en:  second |  seconds
pl[0]:  sekunda
pl[1]:  sekundy
pl[2]:  sekund

en: None
pl: Brak

[ctx: @info]
en: The web archive download cannot use the current proxy settings. No proxy will be used.
pl: Pobieranie archiwum sieciowego nie może użyć bieżących ustawień pośrednika. Pośrednik nie zostanie użyty.

[ctx: @info]
en: The save location is not valid.
pl: Miejsce zapisu jest nieprawidłowe.

[ctx: @info]
en: Cannot find the wget(1) command,<nl/>see <link>%1</link>.
pl: Nie można znaleźć polecenia wget(1),<nl/>zobacz <link>%1</link>.

[ctx: @info]
en: Cannot verify destination<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
pl: Nie można potwierdzić miejsca docelowego<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: The archive directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists as a file.
pl: Katalog archiwum <nl/><filename>%1</filename><nl/> już istnieje jako plik.

[ctx: @info]
en: The archive directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists.
pl: Katalog archiwum <nl/><filename>%1</filename><nl/> już istnieje.

[ctx: @info]
en: The archive file<nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists as a directory.
pl: Plik archiwum <nl/><filename>%1</filename><nl/> już istnieje jako katalog.

[ctx: @info]
en: The archive file <nl/><filename>%1</filename><nl/>already exists.
pl: Plik archiwum <nl/><filename>%1</filename><nl/> już istnieje.

en: Archive Already Exists
pl: Archiwum już istnieje

[ctx: @info]
en: Cannot delete original archive<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
pl: Nie można usunąć pierwotnego archiwum<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Cannot create a temporary directory<nl/><filename>%1</filename><nl/>
pl: Nie można utworzyć katalogu tymczasowego <nl/><filename>%1</filename><nl/>

[ctx: @info]
en: Cannot start the archiver process <filename>%1</filename>
pl: Nie może rozpocząć procesu archiwizatora <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: The download process was interrupted.
pl: Proces pobierania został przerwany.

[ctx: @info]
en: <para>The download process <filename>%1</filename> failed with signal %2.</para>
pl: <para>Proces pobierania <filename>%1</filename> zakończył się niepowodzeniem z sygnałem %2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The download process <filename>%1</filename> failed with status %2.</para>
pl: <para>Proces pobierania <filename>%1</filename> zakończył się niepowodzeniem ze stanem %2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>This may simply indicate a 404 error for some of the page elements.</para>
pl: <para>To może wskazywać po prostu błąd 404 dla niektórych części strony.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Retain the partial web archive?</para>
pl: <para>Czy zachować częściowe archiwum sieciowe?</para>

en: Retain Archive?
pl: Czy zachować archiwum?

en: Retain
pl: Zachowaj

[ctx: @info]
en: Creating the web archive failed.
pl: Nie udało się utworzyć archiwum sieciowego.

[ctx: @info]
en: Cannot copy archive to<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
pl: Nie można skopiować archiwum do<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Cannot set permissions on<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2
pl: Nie można nadać uprawnień na<nl/><filename>%1</filename><nl/>%2

[ctx: @info]
en: Web archive saved as<nl/><filename><link>%1</link></filename>
pl: Zapisano archiwum sieciowe jako<nl/><filename><link>%1</link></filename>

en: Web Archiver
pl: Archiwizator sieciowy

en: Archive a web page
pl: Zarchiwizuj stronę sieciową

en: URL of the web page to archive
pl: Adres URL strony sieciowej do zarchiwizowania

en: url
pl: adres url

note: i18n: ectx: label, entry (WaitTime), group (Options)
en: Wait time:
pl: Czas oczekiwania:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (WaitTime), group (Options)
en: The wait time between item requests, to reduce web server load
pl: Czas oczekiwania pomiędzy żądaniami elementu, aby ograniczyć obciążenie serwera sieciowego

note: i18n: ectx: label, entry (NoProxy), group (Options)
en: Do not use proxy
pl: Nie używaj pośrednika

note: i18n: ectx: tooltip, entry (NoProxy), group (Options)
en: Do not use the system proxy settings to fetch the web page
pl: Nie używaj ustawień systemowych pośrednika do pobierania tej strony

note: i18n: ectx: label, entry (RandomWait), group (Options)
en: Randomise wait time
pl: Uczyń czas oczekiwania losowym

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RandomWait), group (Options)
en: Vary the wait time between requests, to confuse server log analysis
pl: Zmieniaj czas oczekiwania pomiędzy żądaniami, aby zmylić analizę dzienników na serwerze

note: i18n: ectx: label, entry (FixExtensions), group (Options)
en: Save in standard web archive format
pl: Zapisz w formacie standardowego archiwum sieciowego

note: i18n: ectx: tooltip, entry (FixExtensions), group (Options)
en: <p>Save downloaded files all in a single directory, with file name extensions suitable for local browsing.
                            For example, the main HTML page will always be called "index.html" and a remote .php page will be saved with the standard .html extension.</p>
                   <p>Leave this option turned on to produce a standard web archive (.war) file.</p>
                   <p>If this option is turned off, then the files will be saved exactly as downloaded.
                            This means that they may be in subdirectories reflecting the structure of the original web site, and extensions will not be adjusted.
                            Note that the download may not work correctly if the original URL refers to a directory but does not end with a slash.</p>
pl: <p>Zapisz pobrane pliki w pojedynczym katalogu, z rozszerzeniami nazw plików odpowiednimi dla lokalnego przeglądania.
                            Na przykład, główna strona HTML zawsze będzie się nazywała "index.html" a zdalna strona .php zostanie zapisana ze zwyczajnym rozszerzeniem .html.</p>
                   <p>Pozostaw to ustawienie włączone, aby stworzyć standardowe archiwum sieciowe (.war).</p>
                   <p>Jeśli to ustawienie jest wyłączone, to pliku zostaną zapisane dokładnie tak, jak zostały pobrane.
                            Oznacza to, że mogą znajdować się w podkatalogach, odwzorowując strukturę na pierwotnej stronie sieciowej. Rozszerzenia nie zostaną dostosowane.
                            Pamiętaj, że pobieranie może nie zadziałać właściwie, jeśli pierwotny adres URL odnosi się do katalogu, lecz nie kończy się znakiem ukośnika.</p>

note: i18n: ectx: label, entry (RunInTerminal), group (Options)
en: Run in terminal
pl: Wykonaj w terminalu

note: i18n: ectx: tooltip, entry (RunInTerminal), group (Options)
en: <p>Run the download process in a terminal window. Close the terminal window when the download has finished.</p>
                   <p>If this option is turned off then the download will run in the background. Its progress output should appear in the session log file.</p>
pl: <p>Uruchom proces pobierania w oknie terminala. Zamknij okno terminala po ukończeniu pobierania.</p>
                   <p>Po wyłączeniu tego ustawienia, pobieranie zostanie uruchomione w tle. Jego postęp powinien pojawić się w pliku dziennika sesji.</p>

note: i18n: ectx: label, entry (CloseWhenFinished), group (Options)
en: Close when finished
pl: Zamknij po ukończeniu

note: i18n: ectx: tooltip, entry (CloseWhenFinished), group (Options)
en: Close this window when the download has finished successfully
pl: Zamknij to okno, gdy pobieranie zakończy się pomyślnie

note: i18n: ectx: label, entry (ArchiveType), group (Options)
en: Archive &type:
pl: &Rodzaj archiwum:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ArchiveType), group (Options)
en: The type of web archive to save
pl: Rodzaj archiwum sieciowego do zapisania

en: Archive Web Page...
pl: Zarchiwizuj stronę sieciową...

[ctx: @info]
en: Cannot find the <command>kcreatewebarchive</command> executable,<nl/>check the plugin and helper installation.
pl: Nie można znaleźć pliku wykonywalnego <command>kcreatewebarchive</command>, <nl/>sprawdź czy wgrana jest wtyczka i pomocnik.

en: Cannot Create Web Archive
pl: Nie można utworzyć archiwum sieciowego

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
pl: Dodatkowy pasek narzędzi
