babelfish - en to pl translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
pl: Dodatkowy pasek

en: Translate Web Page
pl: Przetłumacz stronę WWW

en: Translate Web &Page
pl: &Przetłumacz stronę www

en: &English To
pl: &Angielski na

en: &French To
pl: &Francuski na

en: &German To
pl: &Niemiecki na

en: &Greek To
pl: &Grecki na

en: &Spanish To
pl: &Hiszpański na

en: &Portuguese To
pl: &Portugalski na

en: &Italian To
pl: &Włoski na

en: &Dutch To
pl: &Holenderski na

en: &Russian To
pl: &Rosyjski n

en: &Chinese (Simplified)
pl: &Chiński (uproszczony)

en: Chinese (&Traditional)
pl: Chiński (&tradycyjny)

en: &Dutch
pl: &Holenderski

en: &French
pl: &Francuski

en: &German
pl: &Niemiecki

en: &Greek
pl: &Grecki

en: &Italian
pl: &Włoski

en: &Japanese
pl: &Japoński

en: &Korean
pl: &Koreański

en: &Norwegian
pl: N&orweski

en: &Portuguese
pl: &Portugalski

en: &Russian
pl: &Rosyjski

en: &Spanish
pl: H&iszpański

en: T&hai
pl: Ta&jski

en: &Arabic
pl: A&rabski

en: &English
pl: &Angielski

en: &Chinese (Simplified) to English
pl: &Chiński (uproszczony) na angielski

en: Chinese (&Traditional) to English
pl: Chiński (&tradycyjny) na angielski

en: &Japanese to English
pl: &Japoński na angielski

en: &Korean to English
pl: &Koreański na angielski

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
pl: Zniekształcony adres URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
pl: Wprowadzony adres URL jest nieprawidłowy, proszę go poprawić i spróbować ponownie.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
pl: Przeglądasz tę stroną używając bezpiecznego połączenia.<nl/><nl/>Adres URL strony zostanie wysłany do usługi tłumaczenia,<nl/>która może pobrać niebezpieczną wersję strony.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
pl: Ostrzeżenie o niebezpieczeństwie
