kfmclient - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
pl: Narzędzie KDE do otwierania adresów URL z linii poleceń

en: Non interactive use: no message boxes
pl: Tryb nieinteraktywny: bez okienek komunikatów

en: Show available commands
pl: Pokaż dostępne polecenia

en: The mimetype of the URL. Allows Konqueror to determine in advance which component to use, making it start faster.
pl: Rodzaj mime adresu URL. Umożliwia Konqueror-owi określenie z wyprzedzeniem jakiego składnika użyć, czyniąc uruchamianie szybszym.

[ctx: the name for a the value of an option on the command line help]
en: type
pl: rodzaj

en: Command (see --commands)
pl: Polecenie (patrz --commands)

en: Arguments for command
pl: Argumenty polecenia

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
pl: Pliki/adresy URL otworzone przez program zostaną usunięte po używaniu

en: 
    Syntax:
pl: 
    Składnia:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, the start page is shown.
pl:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Otwiera okno pokazujące 'url'.
                #  'url' może być względną ścieżką
                #   lub nazwą pliku, taką jak . lub podkat/
                #   Jeśli 'url' jest pominięty, zostanie pokazana strona początkowa.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
                # Note: this way of specifying mimetype is deprecated.
                #   Please use the --mimetype option
pl:             # Jeśli 'mimetype' jest wyszczególniony, będzie to użyte do określenia
                #   komponentu, jakiego powinien użyć Konqueror. Na przykład, ustaw
                #   text/html dla strony html, aby pokazywała się szybciej
                # Pamiętaj: ten sposób określania mimetype jest przestarzały.
                #   Użyj opcji --mimetype

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
pl:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Jak wyżej, ale otwiera nową kartę z URL-em w istniejącym oknie
                #   Konquerora na bieżącym pulpicie jeśli to możliwe.

en: Syntax error, not enough arguments
pl: Błąd składni, za mało argumentów

en: Syntax error, too many arguments
pl: Błąd składni, za dużo argumentów

en: Syntax error, unknown command '%1'
pl: Błąd składni, nieznane polecenie '%1'
