imgalleryplugin - en to pl translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
pl: Utwórz galerię obrazów

en: Create
pl: Utwórz

en: Image Gallery for %1
pl: Galeria obrazów dla %1

en: Look
pl: Wygląd

en: Page Look
pl: Wygląd strony

en: &Page title:
pl: Tytuł stro&ny:

en: I&mages per row:
pl: Obrazó&w na wiersz:

en: Show image file &name
pl: Pokaż nazwę obra&zu

en: Show image file &size
pl: Pokaż &rozmiar pliku obrazu

en: Show image &dimensions
pl: Pokaż w&ymiary obrazu

en: Fon&t name:
pl: Nazwa czcion&ki:

en: Font si&ze:
pl: Wie&lkość czcionki:

en: &Foreground color:
pl: K&olor pierwszoplanowy:

en: &Background color:
pl: Kolor tł&a:

en: Folders
pl: Katalogi

en: &Save to HTML file:
pl: &Zapisz do pliku HTML:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
pl: <p>Nazwa pliku HTML do jakiego zapisana będzie ta galeria.</p>

en: &Recurse subfolders
pl: &Wchodź do podkatalogów

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
pl: <p>Decyduje czy podkatalogi powinny być włączone do tworzonej galerii obrazów.</p>

en: Endless
pl: Nieskończone

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
pl: <p>Możesz ograniczyć liczbę katalogów jakie asystent tworzenia galerii obrazów przejrzy ustawiając górną granicę głębokości wchodzenia.</p>

en: Rec&ursion depth:
pl: Pozio&m schodzenia:

en: Copy or&iginal files
pl: Kop&iuj oryginalne pliki

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
pl: <p>Tworzy kopie wszystkich obrazów i galeria będzie się odwoływać do tych kopii zamiast oryginalnych obrazów.</p>

en: Use &comment file
pl: Użyj pliku komenta&rza

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
pl: <p>Jeśli zaznaczysz tę opcję możesz określić plik komentarza, który zostanie wykorzystany do utworzenia podpisów dla obrazów.</p><p>Szczegółowy opis formatu pliku w pomocy "Co to jest?" poniżej.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
pl: <p>Możesz określić nazwę pliku komentarza. Plik komentarza zawiera podpisy do obrazów. Format pliku:</p> <p>NAZWAPLIKU1:<br />Opis<br /><br /> NAZWAPLIKU2:<br />Opis<br /><br /> i tak dalej</p>

en: Comments &file:
pl: Plik komentarz&y:

en: Thumbnails
pl: Miniatury

en: Image f&ormat:
pl: F&ormat obrazu:

en: Thumbnail size:
pl: Rozmiar miniatur:

en: &Set different color depth:
pl: U&staw inną głębię kolorów:

en: Color depth:
pl: Głębia barw:

en: &Create Image Gallery...
pl: &Utwórz galerię obrazów...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
pl: Nie można utworzyć wtyczki, proszę zgłosić błąd.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
pl: Tworzenie galerii obrazów działa jedynie w katalogach lokalnych.

en: Creating thumbnails
pl: Tworzenie miniatur

en: Could not create folder: %1
pl: Nie można utworzyć katalogu: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
pl: <i>Liczba obrazów</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
pl: <i>Data utworzenia </i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
pl: <i>Podkatalogi</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
pl: Utworzono miniaturę dla: 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
pl: Tworzenie miniatury dla: 
    %1
     nie powiodło się

en: Could not open file: %1
pl: Nie można otworzyć pliku: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia
