khtmlsettingsplugin - en to pt translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pt: Ferramen&tas

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
pt: Barra Extra

en: HTML Settings
pt: Configuração do HTML

en: &Cookies
pt: '&Cookies'

en: &Plugins
pt: '&Plugins'

en: Autoload &Images
pt: Carregar &Imagens

en: Enable Pro&xy
pt: Activar o 'Pro&xy'

en: Enable Cac&he
pt: Activar a 'Cac&he'

en: Cache Po&licy
pt: Po&lítica de 'Cache'

en: &Keep Cache in Sync
pt: &Manter a 'Cache' Actualizada

en: &Use Cache if Possible
pt: &Utilizar a 'Cache' se Possível

en: &Offline Browsing Mode
pt: Modo de Navegação &Desligado

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
pt: Não foi alterar a configuração dos 'cookies', porque não foi possível arrancar o servidor.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
pt: Configuração dos 'Cookies' Indisponível
