kget - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
pt_BR: Gerenciador de Downloads

en: Show Drop Target
pt_BR: Mostrar alvo

en: List All Links
pt_BR: Listar todos os links

en: List Selected Links
pt_BR: Listar os links selecionados

en: No downloadable links were found.
pt_BR: Não foram encontrados links para download.

en: No Links
pt_BR: Sem links

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pt_BR: Ferramen&tas
