uachangerplugin - en to pt_BR translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
pt_BR: Alterar identificação do navegador

en: Other
pt_BR: Outro

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
pt_BR: Versão %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
pt_BR: Versão %1 em %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
pt_BR: %1 %2 em %3

en: Default Identification
pt_BR: Identificação padrão

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
pt_BR: Aplicar ao site inteiro

en: Configure...
pt_BR: Configurar...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pt_BR: Ferramen&tas

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
pt_BR: Barra de ferramentas extra
