akregator_konqplugin - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
ro: Adaugă flux la Akregator

en: Add Feeds to Akregator
ro: Adaugă fluxuri la Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
ro: Adaugă fluxurile găsite la Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
ro: Abonează la actualizări de pe site (folosind fluxuri de știri)

en: Imported Feeds
ro: Importă fluxuri
